Nowe posty

Autor Wątek: Karta wifi d-link dwl-510  (Przeczytany 1731 razy)

ozyr

  • Gość
Karta wifi d-link dwl-510
« dnia: 2006-03-04, 20:11:44 »
Witam.Czy ktoś łaskawie podpowie mi jakiego programu użyć do przeglądania i kopiowania muzyki z płyt audio cd(płyta zabezpieczona przed kopiowaniem).Chcę przejrzeć zawartość płyty a XMMS nic nie widzi, to samo w konqłerorze, jedynie mogę odtworzyć muzę np. przy użyciu KsCD a chciałbym ją mieć na dysku. Konwersja przy użyciu K3b lub Gripa odpada ze względu na olbrzymią powolność.

kiltel

  • Gość
Karta wifi d-link dwl-510
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-04, 18:11:08 »
Witam wszystkich od razu mówie że jestem "zielony" w linuksie. Dziasiaj zainstalowałem sobie wersje Kubuntu 5.10 i mam taki problem bo nie wiem jak zainstalowac sterowniki do karty wifi dwl 510 posiadam tylko płytke ze sterownikami pod windowsa. Jeśli ktos mógłby mi "łopatologicznie" wytłumaczyć mi co i jak to byłbym bardzo wdzięczny.

difrost

  • Gość
Karta wifi d-link dwl-510
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-04, 19:49:16 »
2006-03-04 18:11:08 kiltel napisał:

> Witam wszystkich od razu mówie że jestem "zielony" w linuksie. Dziasiaj zainstalowałem
 > sobie wersje Kubuntu 5.10 i mam taki problem bo nie wiem jak zainstalowac sterowniki do karty
 > wifi dwl 510 posiadam tylko płytke ze sterownikami pod windowsa. Jeśli ktos mógłby mi
 > "łopatologicznie" wytłumaczyć mi co i jak to byłbym bardzo wdzięczny.

Ten temat byl walkowany na tym forum kilkakrotnie w ciagu ostatniego miesiaca. Poszukaj a znajdziesz odpowiedz.