Nowe posty

Autor Wątek: Wyswietlanie info o uzytkownikach  (Przeczytany 3338 razy)

rudaszko

  • Gość
Wyswietlanie info o uzytkownikach
« dnia: 2006-01-28, 12:13:04 »
Problem jest taki: mam linuksa od 2 dni nic nie grzebałem w ustawieniach bo sie nie znam, mplayer odpala mi sie bez problemu ale gdy chce wczytac jakis film to wysakuje mi coś takiego: \\"Error opening/initializing the selected video_out(-vo) device.\\" o co chodzi prosze pomóżcie mi!!!

bzyyczek

  • Gość
Wyswietlanie info o uzytkownikach
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-28, 13:04:37 »
2006-01-28 12:13:04 rudaszko napisał:

> Problem jest taki: mam linuksa od 2 dni nic nie grzebałem w ustawieniach bo sie nie znam,
 > mplayer odpala mi sie bez problemu ale gdy chce wczytac jakis film to wysakuje mi coś takiego:
 > \\"Error opening/initializing the selected video_out(-vo) device.\\" o co chodzi prosze
 > pomóżcie mi!!!

szukałes na google? bo ja z ciekawości wpisałem... oto wyniki: http://www.mplayerhq.hu/DOCS/HTML/pl/faq.html#id2891192

latex

  • Gość
Wyswietlanie info o uzytkownikach
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-28, 04:23:18 »
Witam, dopiero zaczynam swoja przygode w bashu, a niestety "na wczoraj" potrzebuje skrypcik na wyswietlanie lokalizacji, uzytkownikow oraz zawartosci hosts, znajdujacych sie w systemie plikow wraz z rozwiazaniem adresow IP : -/ jestescie mi w stanie pomoc?

Stilgar

  • Gość
Wyswietlanie info o uzytkownikach
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-28, 13:17:31 »
2006-01-28 04:23:18 latex napisał:

> Witam, dopiero zaczynam swoja przygode w bashu, a niestety "na wczoraj" potrzebuje
 > skrypcik na wyswietlanie lokalizacji, uzytkownikow oraz zawartosci hosts, znajdujacych sie w
 > systemie plikow wraz z rozwiazaniem adresow IP : -/ jestescie mi w stanie pomoc?

nie rozwiazujemy prac domowych.