Nowe posty

Autor Wątek: SuSE 9.1 personal + dzwiek :(  (Przeczytany 2815 razy)

matlin

  • Gość
SuSE 9.1 personal + dzwiek :(
« dnia: 2005-06-14, 19:05:36 »
Gdzie można pobrać Puffy Linuxsa po czytałem że jest za dramo???

johnnypl

  • Gość
SuSE 9.1 personal + dzwiek :(
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-14, 17:56:31 »
Witam wszystkich :)
Mam wlasnie taki zestawik a karta dzwiekowa to: AC97 zintegrowana z plyta ECS :( I w sumie nie wiem co sie dzieje ale czasem dzwiek jest a czasem tylko trzeszczy :/ jak zaistaluje sterownik od nowa to czasem wraca a czasem nie :P Teraz mam tak ze niby cos trzszczy ale poszczegolne kanaly da sie tak powygluszac a inne wzmocnic ze baaardzo slabo trzszczy ale dzwiek ogolnie jest :) Ale to i tak jest do bani rozwiazanie na dluzsza mete :( Bede wdzieczny za wszelka pomoc :D
pozdrawiam
Johnny

jk33

  • Gość
SuSE 9.1 personal + dzwiek :(
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-14, 18:18:41 »
2005-06-14 17:56:31 johnnypl napisał:

> Witam wszystkich :)
 > Mam wlasnie taki zestawik a karta dzwiekowa to: AC97 zintegrowana z plyta ECS :( I w sumie nie
 > wiem co sie dzieje ale czasem dzwiek jest a czasem tylko trzeszczy :/ jak zaistaluje sterownik
 > od nowa to czasem wraca a czasem nie :P Teraz mam tak ze niby cos trzszczy ale poszczegolne
 > kanaly da sie tak powygluszac a inne wzmocnic ze baaardzo slabo trzszczy ale dzwiek ogolnie
 > jest :) Ale to i tak jest do bani rozwiazanie na dluzsza mete :( Bede wdzieczny za wszelka
 > pomoc :D
 > pozdrawiam
 > Johnny

Poszukaj w ustawieniach glosnosci
dzwieku cyfrowego(IEC958)
i wylacz

pozdrawiam

johnnypl

  • Gość
SuSE 9.1 personal + dzwiek :(
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-15, 11:28:26 »
 >
 > Poszukaj w ustawieniach glosnosci
 > dzwieku cyfrowego(IEC958)
 > i wylacz
 >
 > pozdrawiam

nie jestem pewien czy dobrze ale gdzies go odlaczalem a nadal mi szumi :( musze wyciszyc kanal sluchawek a VIA DXS dac na maxa zeby bylo cos i jakos slychac :( a moze zle to zrobilem z tym dzwiekiem cyfrowym :/ No nie wiem :( Jeszcze nie za  bardzo sie tu orientuje :(
Ale dzieki bardzo :)
Pozdrawiam