Nowe posty

Autor Wątek: Counter Strike Steam  (Przeczytany 2005 razy)

aic777

  • Gość
Counter Strike Steam
« dnia: 2006-02-01, 21:28:12 »
Witam
Podczas proby instalacji slacka 10.2 w momencie wybierania partycji root i formatowaniu lub przejscia dalej wyskakuje mi blad:
 
unable to handle kernel paging request oa virtual addres 00fc004

a na samym dole jeszcze:
segmentation fault

i instalator sie wykrzacza ??
Prosze o pomoc w czym wina??

Carpath

  • Gość
Counter Strike Steam
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-18, 00:28:04 »
Instalujesz Slacka na osobnym dysku czy na tym samym co masz win?

yanki

  • Gość
Counter Strike Steam
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-01, 20:42:19 »
Witam,
Jestem poczatkujacy w linuxie, prosze o pomoc. Chciałbym uruchomić grę Counter Strike 1.6 na linuxie, wiem ze robi sie to przez program wine albo cedega ale nie wiem jak? Musze miec Stema zainstalowanego na linuxie, czy moze wystarczy tylko na windowsie? Mam takze problem z programem TeamSpeak2 - nie slysze ludzi mowiacych na nim i nie moge do nich mowic. Co jest nie tak?
Prosze o pomoc, z gory dziekuje.

de_laurent

  • Gość
Counter Strike Steam
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-01, 23:13:32 »
> programem TeamSpeak2 - nie slysze ludzi mowiacych na nim i nie moge do nich mowic. Co jest nie
 > tak?
 > Prosze o pomoc, z gory dziekuje.


Jest taka fajna strona: gry.linux.pl. Tutaj jest newbie.

Tak poza tym, to dobrze kombinujesz - Steama potrzebujesz tez na Linuksie. Najlepiej zobacz tutaj:
http://www.linux-gamers.net/modules/wfsection/article.php?articleid=17

Teamspeak - mozliwe, ze masz problemy z serwerem dzwieku. Poszuka tutaj na forum czego na temat artsd albo esd. Podales troche malo info. Ciezko sie bedzie domyslec... Byloby fajowo gdybys sie pochwalil czy masz np. Gnoma? Czy inne programy odtwarzaja dzwiek, czy mozesz odtwarzac w kilki progsach jednoczesnie, itd...