Nowe posty

Autor Wątek: Mplayer Fatal error!  (Przeczytany 1885 razy)

Logrox

  • Gość
Mplayer Fatal error!
« dnia: 2006-01-28, 12:44:30 »
Czy istnieje ta wersja gry na linux.

W google.pl znajduje strony ale nic konkretnego.

mckmi

  • Gość
Mplayer Fatal error!
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-05, 21:48:00 »
Dopisuje się do wątku.
Też jestem fanem tej gry. Czy istnieje jakas mozliwośc uruchomienia tej gry w wine ??
Jak narazie mam XP\\'ka a jak wiadomo 2140 na nim nie chodzi a z okazji ze niedługo będę zminiał środowisko na jedno z dwuch (KUBUNTU lub DEBIAN). To chciałbym powalczyc z problemem uruchomienia tej gry. Oczywiście jako początkujący będę miał z tym dużo problemów :/
Pozdrawiam

rudaszko

  • Gość
Mplayer Fatal error!
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-28, 12:13:04 »
Problem jest taki: mam linuksa od 2 dni nic nie grzebałem w ustawieniach bo sie nie znam, mplayer odpala mi sie bez problemu ale gdy chce wczytac jakis film to wysakuje mi coś takiego: "Error opening/initializing the selected video_out(-vo) device." o co chodzi prosze pomóżcie mi!!!

bzyyczek

  • Gość
Mplayer Fatal error!
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-28, 13:04:37 »
2006-01-28 12:13:04 rudaszko napisał:

> Problem jest taki: mam linuksa od 2 dni nic nie grzebałem w ustawieniach bo sie nie znam,
 > mplayer odpala mi sie bez problemu ale gdy chce wczytac jakis film to wysakuje mi coś takiego:
 > "Error opening/initializing the selected video_out(-vo) device." o co chodzi prosze
 > pomóżcie mi!!!

szukałes na google? bo ja z ciekawości wpisałem... oto wyniki: http://www.mplayerhq.hu/DOCS/HTML/pl/faq.html#id2891192