Nowe posty

Autor Wątek: Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless  (Przeczytany 2993 razy)

goddeath

  • Gość
Witam!
Mam następujący problem z cedegą.
Po instalacji z RPM, cedega uruchamia się, lecznie idzie zainstalować żadnej gry.

Wyskakuje mi następujący komunikat:

\\"Welcome to Cedega! Before you can play any games, you will need to install a version of Cedega. Please use the TransGaming menu to do so.\\" - jak dla mnie komunikat jest conajmniej dziwny skoro zainstalowałem cedege z RPM. A mówi mi ze musze z transgaming pobrac cedege??

Jak mozna ten problem rozwiązac powiem więcej że wcześniejsze wersje cedegi bez GUI działały bez zarzutu.

Proszę o pomoc!

PZDR4ALL
Goddeath

newkind

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-31, 13:24:52 »
2005-12-31 12:37:49 goddeath napisał:

> Witam!
 > Mam następujący problem z cedegą.
 > Po instalacji z RPM, cedega uruchamia się, lecznie idzie zainstalować żadnej gry.
 >
 > Wyskakuje mi następujący komunikat:
 >
 > \\"Welcome to Cedega! Before you can play any games, you will need to install a version of
 > Cedega. Please use the TransGaming menu to do so.\\" - jak dla mnie komunikat jest
 > conajmniej dziwny skoro zainstalowałem cedege z RPM. A mówi mi ze musze z transgaming pobrac
 > cedege??
 >
 > Jak mozna ten problem rozwiązac powiem więcej że wcześniejsze wersje cedegi bez GUI działały
 > bez zarzutu.
 >
 > Proszę o pomoc!
 >
 > PZDR4ALL
 > Goddeath

Hmm to zalezy skad masz ta Cedege ... :] Z tego co sie orientuje to w tych wersjach ekhm \\"sklepowych\\" (netowych) musisz sciagnac jeszcze cos co sie nazywa cedega engine po czym po uruchomieniu cedegi wybrac z menu Transgaming > Install local update i zainstalowac ten engine. Wtedy powinno ci sie uaktywnic menu install i inne :)
Uwaga !!
Zrob sobie kopie tego enginu bo moze sie zdarzyc ze przy wgrywaniu wyskoczy ci blad i usunie ten plik i bedziesz musial go ponownie sciagac. Gdy juz wyskoczy ten blad to sproboj ze swojego katalogu domowego np. /home//tmp wyrzucic wszystkie pliki i wtedy jeszcze raz wgrac ten engine :)

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-10, 17:09:42 »
2005-12-31 13:24:52 newkind napisał:

> 2005-12-31 12:37:49 goddeath napisał:
 >
 > > Witam!
 >  > Mam następujący problem z cedegą.
 >  > Po instalacji z RPM, cedega uruchamia się, lecznie idzie zainstalować żadnej gry.
 >  >
 >  > Wyskakuje mi następujący komunikat:
 >  >
 >  > \\"Welcome to Cedega! Before you can play any games, you will need to install a
 > version of
 >  > Cedega. Please use the TransGaming menu to do so.\\"- jak dla mnie komunikat jest
 >  > conajmniej dziwny skoro zainstalowałem cedege z RPM. A mówi mi ze musze z transgaming
 > pobrac
 >  > cedege??
 >  >
 >  > Jak mozna ten problem rozwiązac powiem więcej że wcześniejsze wersje cedegi bez GUI
 > działały
 >  > bez zarzutu.
 >  >
 >  > Proszę o pomoc!
 >  >
 >  > PZDR4ALL
 >  > Goddeath
 >
 > Hmm to zalezy skad masz ta Cedege ... :] Z tego co sie orientuje to w tych wersjach ekhm
 > \\"sklepowych\\" (netowych) musisz sciagnac jeszcze cos co sie nazywa cedega engine po
 > czym po uruchomieniu cedegi wybrac z menu Transgaming > Install local update i zainstalowac
 > ten engine. Wtedy powinno ci sie uaktywnic menu install i inne :)
 > Uwaga !!
 > Zrob sobie kopie tego enginu bo moze sie zdarzyc ze przy wgrywaniu wyskoczy ci blad i usunie
 > ten plik i bedziesz musial go ponownie sciagac. Gdy juz wyskoczy ten blad to sproboj ze swojego
 > katalogu domowego np. /home//tmp wyrzucic wszystkie pliki i wtedy jeszcze raz
 > wgrac ten engine :)


witam!mam ten sam problem.ściągnąłem te engine. ściągnął się spakowany o nazwie cedega-engine-5.0-1.i386.(osloskop.net).cpkg .ten plik trzeba rozpakowac? jak rozpakuję tworzę folder /home/kamil/Documents/arkmHZuea.0-1.i386.p2p .w tym arkmHZuea.0-1.i386.p2p znajduje się bin, winex i update.reg .w oknie rozpakowywania sa tez pliki /.trangaming ale w tym folderze arkmHZuea.0-1.i386.p2p ich nie ma. wyswietlaja sie tylko w konsoli po wybraniu mc/kamil/documents/arkmHZuea.0-1.i386.p2p . ale z tad nie wiem czy sie da je zainstalowac. jeśli wybieram transgaming>Install local update tam tez nie ma  plikow /.trangaming . domyslam sie ze te pliki sa jakos ukryte ale nie wiem jak to zainstalowac. co tam trzeba wybrac? te pliki rozpakowane czy ten spakowany? jak wybieram bin lub winex to klikam ze akceptuje regulamin i sie nie instaluje.. prosze o jakies propozycje. pozdrawiam

haoz

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-31, 11:25:14 »
mam karte ale sieć pracuje mi niestabilnie pod XP a sterowniki mam spod oryginalnej płytki podobno są pod LINUXA
.....;;;;; HELP ;;;;;.....

chmooreck

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-31, 11:43:51 »
2005-12-31 11:25:14 haoz napisał:

> mam karte ale sieć pracuje mi niestabilnie pod XP a sterowniki mam spod oryginalnej płytki
 > podobno są pod LINUXA
 > .....;;;;; HELP ;;;;;.....

google -> linux rt2400
pierwszy link

czy to na prawde az takie trudne ??

haoz

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-31, 13:37:02 »
2005-12-31 11:43:51 chmooreck napisał:

> 2005-12-31 11:25:14 haoz napisał:
 >
 > > mam karte ale sieć pracuje mi niestabilnie pod XP a sterowniki mam spod oryginalnej
 > płytki
 >  > podobno są pod LINUXA
 >  > .....;;;;; HELP ;;;;;.....
 >
 > google -> linux rt2400
 > pierwszy link
 >
 > czy to na prawde az takie trudne ??
no nie wiem co z tym zrobić jak wiesz to odpisz albo mi prześlij te sterowniki albo podaj strone z ktorej moge to sciągnąć ok???/  ;>

robroy

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-31, 14:04:10 »
sterowniki znajdziesz na stronie rt2400.sourceforge.net
a opis instalacji na mojej stronce www.madbit.com.pl/~roberts/rt2400/rt2400.html
Pozdrawiam

P.S. System mandriva 2005 i wzwyz rozpoznaje juz sam karty na tym chipsecie, wiec nie trzeba z netu sciagac sterow i kompilowac:)

chmooreck

  • Gość
Jeśli ktośą wie gdzie moge znaleźć sterowniki do RT2400 Wireless
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-31, 14:45:57 »
2005-12-31 13:37:02 haoz napisał:

> 2005-12-31 11:43:51 chmooreck napisał:
 >
 > > 2005-12-31 11:25:14 haoz napisał:
 >  >
 >  > > mam karte ale sieć pracuje mi niestabilnie pod XP a sterowniki mam spod oryginalnej
 >  > płytki
 >  >  > podobno są pod LINUXA
 >  >  > .....;;;;; HELP ;;;;;.....
 >  >
 >  > google -> linux rt2400
 >  > pierwszy link
 >  >
 >  > czy to na prawde az takie trudne ??
 > no nie wiem co z tym zrobić jak wiesz to odpisz albo mi prześlij te sterowniki albo podaj
 > strone z ktorej moge to sciągnąć ok???/  ;>


jest cos takiego jak wyszukiwarka internetowa... pozwala to znalezc rozne ciekawe rzeczy w zasobach internetu... przykladem takiej wyszukiwarki jest google (no. www.google.pl)...

po poleceniu wyszukiwania hasla "linux rt2400" pierwszym zwroconym przez nia rezultatem jest strona z projektem sterownika... btw.. drugi link wskazuje na artykul dotyczacy instalacji tego sterownika pod linuxem w jezyku polskim

Naucz sie korzystac z wyszukiwarek i zanim zadasz jakies pytanie, to poszukaj, czy juz czasem gdzies nie ma na nie odpowiedzi...

poza rtm lektura obowiazkowa:
http://rtfm.killfile.pl