Nowe posty

Autor Wątek: problem z kadu  (Przeczytany 3032 razy)

dawtel

  • Gość
problem z kadu
« dnia: 2005-12-30, 01:23:13 »
Witam wszystkich forumowiczów.
 Jestem początkującym uzytkownikiem Linuksa o czym swiadczy moje zapytanie (dla niektórych może wydać się banalne ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić), ale do rzeczy. Mam MDK 10.1 a środowisko graficzne to fluxbox. Mam następujące pytanie, co i gdzie musze wpisać żeby w momencie startu systemu wraz ze startem fluxboxa uruchamiała sie superkaramba z wybranym themsem? Wiem, że na tym forum jest mnóstwo podobnych problemów ale jakoś nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Z góry dziękuję za jakieś wskazówki.
Pozdrawiam

  • Gość
problem z kadu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-30, 00:08:29 »
witam!ostatnio mi sie cos zrobilo ze nie moge nic napisac do osoby,ktora jest niedostępna.wyświetla sie informacja:"skrzynka odbiorcza kontaktu jest pełna.wiadomość nie zostanie dostarczona".nie wiem co mam z tym zrobić.proszę o pomoc.napiszcie jeśli ktoś wie o co w tym chodzi.pozdrawiam

zebra

  • Gość
problem z kadu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-30, 08:05:11 »
Chodzi o to, że skrzynka odbiorcza kontaktu jest pełna. Wiadomość nie zostanie dostarczona.
Chyba to jasno napisane.

devilan

  • Gość
problem z kadu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-30, 08:47:56 »
2005-12-30 00:08:29 vader1990 napisał:

> witam!ostatnio mi sie cos zrobilo ze nie moge nic napisac do osoby,ktora jest
 > niedostępna.wyświetla sie informacja:"skrzynka odbiorcza kontaktu jest pełna.wiadomość nie
 > zostanie dostarczona".nie wiem co mam z tym zrobić.proszę o pomoc.napiszcie jeśli ktoś wie
 > o co w tym chodzi.pozdrawiam

Problem z serwerami GG. Na czas swiat, gdy ludzie masowo sobie lancuszki przesylaja a "swietnie" napisane serwery GG nie potrafia tego udzwignac - po prostu administratorzy GG wylaczyli dla wszystkich mozliwosc przechowywania wiadomosci.
Tak wiec zadna wiadomosc nie dojdzie jesli ktos jest niedostepny.
W zwyklym gadu-gadu nie pokazuje zadnej informacji o niedostarczonej wiadomosci - wiec po prostu nie dochodzi a Ty o tym nawet nie wiesz... Stad tez nieporozumienia w stylu: "A ja Ci wysylalem na GG, a Ty nie przyszedles!" itp.
Po prostu kadu sprawdza czy wiadomosc bedzie dostarczona i zwrocilo Ci stosowny komunikat :]