System > Konfiguracja

Aplikacje w małych okienkach

(1/2) > >>

Konramil:
Witam.
 Zainstalowałem POP!os na laptopie. Wszystko wydaje się być w porządku. Jednak Steam i gry ze Steama  otwierają się w małych okienkach. Okienka gry nie mogę rozciągnąć czy powiększyć. Sama aplikacja Steam skaluje się do pełnego ekranu ale czcionka napisów zostaje mikroskopijna.
 Coś z tym można zrobić?

robson75:
A czy wchodziłeś w steam > ustawiena > interfejs , i czy masz tą opcje zaznaczoną

Konramil:
Tak, mam to zaznaczone.
Akurat steama da się rozciągnąć ale tekst dalej jest wielkości 3, 4 pkt.
Tak to wygląda:

robson75:
Chyba źle się zrozumieliśmy, masz problem z samą aplikacją steam (co na pierwszy rzut oka wygląda normalnie), czy z grami uruchamianymi ?
I jakiej karty graficznej używasz, bo u mnie na NVIDIA RTX 3O6O działa wszystko dobrze.

Konramil:
 Kłopot jest i ze steamem i z grami. Steama mogę przynajmniej rozciągnąć, choć i tak ledwo mogę przeczytać co tam jest napisane. Gra (civilization vi) odpala mi się w okienku (z mikroskopijną czcionką) i jej już nie mogę rozciągnąć. Jak bym umiał ją rozciągnąć to resztę można załatwić z poziomu gry.
 No ale podstawowym problemem jest ta drobniutka czcionka w odpalanych programach. Korzystam z laptopa z zintegrowaną kartą:  AMD Radeon RX Vega 7. Może to rzeczywiście wina sterowników. Ala to moje pierwsze doświadczenie z tym systemem. I trudno mi jest się w nim odnaleźć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej