System > Instalacja

Eurolinux Desktop

(1/2) > >>

umilacz:
Witam proszę o pomoc przy instalacji eurolinux Desktop mam problem nie chce mi zaistalować wyskakuje mi błąd 1 zaraz po instalacji wciskam kontynuuj idzie kawałek dochodzi do programu startowego i tam za działanie w połowie co zakańcza instalacje.dodam że prubowałem euroLinux serwer i normalnie instaluje.

Paweł Kraszewski:
To jest mocno niszowa dystrybucja. Najszybciej będzie skontaktować się z producentem - w końcu to polska ekipa.

Z doświadczenia - błąd o brakujących pakietach w trakcie instalacji na ogół sugeruje uszkodzony nośnik.

umilacz:
Próbowałem instalacji na dwóch różnych komputerach i brałem też różne pendrive nagrywałem dwie wersje ISO i live i te same błędy i to samo wyskakiwało dzwoniłem tam do nich i za bardzo nie mają wsparcia dla osób indywidualnych

Paweł Kraszewski:
Strzelam: źle nagrywasz ISO na pendrive?

Wycofuję. Mają spieprzone ISO instalacyjne. Testowałem bieżący desktop v9.
Edit: Jeżeli chcesz rozwijany klon RedHata, popatrz na Oracle Linux.

umilacz:
Witam odpisali z eurolinux że przyczyną może być ustawienie biosu z uefi na legacy nie udało się ten sam błąd .ale znalazłem instaluje eurolinux Desktop 9.0 i zaintalowało się bez problemu https://fbi.cdn.euro-linux.com/isos/ELD-9.0-x86_64-20221019-eld.iso jak by ktoś chciał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej