Dystrybucje Linuksa > Inne

POP_OS nieudany eksperyment

<< < (2/2)

Okocz:
Bardzo dziękuję, wypróbuję jak będę jutro w pracy :)
Nie wiążę z tym dużych nadziei bo problem wystąpił już przed stworzeniem dualboot :/

Choć może już wyeliminowałem problem, a instalacją linuxa ściągnąłem sobie na głowę drugi :D

mackeire:
Mam kompy tylko i wyłącznie na linuchu i do udostępniania plików używam ssh. Samba to chyba wynalazek do komunikowania się z maszynami na windzie.

eugieniek:
Do samby siekierkę lub choćby młoteczek powinni dodawać, wszak Winda11 innego tłumaczenia nigdy nie zrozumie, wszak2 : odziedziczyła 100% uposledzenia po windzie10 lecz w promocji (jak zawsze przy nowszej/starej wersji pseudo OS ze stajni M$) dodano drugie 100 :D.  Ja na Win11 wytrzymałem tylko kilka godzin no ale ja uposledzony jestem tak samo jak obie ostatnie Windy ponoć :D

A tak na serio to czy z tym komputerkiem wsio jest ok?
Jaki czas jest ustawiony w biosie?
Miałem w łapkach ostatnio jakiegos GoogleZboka, wszak kalkulator to ale... nazwali komputerem, wpakowali UEFI a w UEFI dobrodziejstwo typu: TIME ZONE (auto / disabled). Gdy dobrodziejstwo było ustawione na AUTO to pobierało czas z ustawionej w UEFI strefy czasowej a że zabawkę z Chin przysłali klientce to tak tam ustawili, że po podłączeniu do neta w Polsce od razu czas się "krzaczył". Sprawdzi kolega tego swojego lapka, czy oby przypadkiem podobnych przygód w biosie nie pomontowali.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej