Środowiska graficzne > XFCE

Nadawanie uprawnień przy kopiowaniu themes do katalogu

<< < (3/4) > >>

alieno:
Ściągnąłem z sieci inną skórę i zainstalowałem od strzała i działa, a DarkCold (ta co ją ma robson75) niedziała i nie wiem czemu.

--- Kod: ---
/home/alieno/.local/share/themes/DarkCold-OriginalSeed-xfwm/DarkCold5/xfwm4/
--- Koniec kodu ---
Taka jest ścieżka do niego, a w katalogu widzę jedynie obrazki...

robson75:

--- Cytat: alieno w 2022-05-16, 14:06:38 ---a DarkCold (ta co ją ma robson75) niedziała i nie wiem czemu.

--- Kod: ---
/home/alieno/.local/share/themes/DarkCold-OriginalSeed-xfwm/DarkCold5/xfwm4/
--- Koniec kodu ---

--- Koniec cytatu ---
Nie działa, bo pobrałeś motyw xfwm4, czyli dekoracje okien. Weź pobierz z mojego githuba paczkę DarkCold którą połączyłem motyw xfwm4 z motywem gtk3. Po pobraniu weź rozpakuj



A następnie rozpakuj jeszcze te archiwum które zaznaczyłem na screnie.

alieno:
Super! W 90% O.K. :) Dziekuję. Jeszcze tylko przyciski okien mam inne niż Ty. Moje są niezłeee, ale Twoje są takie a'la Windows Vista/7...

robson75:

--- Cytat: alieno w 2022-05-17, 10:57:14 ---Jeszcze tylko przyciski okien mam inne niż Ty. Moje są niezłeee, ale Twoje są takie a'la Windows Vista/7...

--- Koniec cytatu ---
Bo motyw xfwm4 DarkCold ma takie przyciski



Ja je trochę edytowałem, i zmieniłem kolory w  aktywnych i nieaktywnych. U mnie domyślnie mają kolor jak te w drugiej pozycji na screenie, dopiero jak klikniesz na niego to się zmienia kolor.
I dodałem jeszcze po lewej stronie miniaturkę ikony dla danego programu.

EDIT.
Ale Ty się sugeruj tym co widzisz na moich screenach, bo ja na moim xfce4 nie używam xfwm4 tylko compiz, i mój motyw okien jest nieco inny https://www.pling.com/p/1004047

alieno:
Dzięki! :)
To jeszcze spytam, którą dystrybucję (z xfce) uważasz za najlepszą dla początkującego, bo Fedora (moja ulubiona) mi nie podeszła. Cały dzisiejszy dzień instalowałem LibreOffice'a. Chciałem mieć główną jego ikonę, a nie poszczególne... (Whriter, Calc i inne) Instalacja pakietami jest fajna jako opcja. Xubuntu wydaje mi się stabilniejszy Fedory. Ale to zdanie totalnego lamera.
Pozdrawiam. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej