Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
2024-03-27, 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
2024-03-27, 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?  (Przeczytany 21064 razy)

de_laurent

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-12-16, 22:48:25 »
Zaczne moze od tego, ze AAAA! Kill Spinacz! Jak ja tego nie nawidze! Rozgniotlbym gnoja na miazge (problem tylko w tym, ze zawsze wstanie, sie podniesie i z zadowoleniem godnym kompletnego idioty jest chetny do pomocy i to zawsze bez sensu typu: "-przebila mi sie dentka. -aha, masz tutaj klucz francuski). Nastepny kandydat - piesek z Szukaj (mam nadzieje, ze nie ma tutaj zadnych zwierzecych fanatykow).

Musisz sobie odpowiedziec na jedno zasadnicze pytanie. Uczyles sie Windowsa czy po prostu usiadles kiedys w piekny, sloneczny dzien w cieniu pod rozlozystym drzewem, delektujac sie natura i... i wtedy cie olsnilo! Doznales uczucia, jakie nigdy wczesniej ci nie towarzyszylo i zrozumiales, ze znasz, umiesz calego Windowsa. Jezeli tak, to pomyliles forum. Jezeli nie, to usiluj mi wmowic, ze zajelo ci to mniej czasu. Chlopie, twoj post swiadczy tylko i wylacznie o twojej slabosci i nieporadnosci a moze i braku cierpliwosci. Po prostu jestes przyzwyczajony do Windowsa i pewnego schemaciku myslenia. I teraz gdy wkroczyles w swiat Linuksa i nic ci nie pasuje do glupot znanych z Windowsa, oburzasz sie, ze sobie nie mozesz poradzic... Daj sobie spokuj z Linuksem jak ci nie odpowiada i nie zawracaj posladkow ludziom, ktorzy w przeciwienstwie do ciebie chca sie czegos nauczyc! Tak sie zastanawiam czy jestes tym samym kolesiem co pisal kilka postow wczesniej? Skoro Windows jest taki super, to po co szukales czegos innego? I jeszcze jedno. Jak instaluje Linuksa, to po instalacji moge od razu zaczac pracowac. Jezeli natomiast instaluje Windowsa, to pierwszymi rzeczami jakie robie, to instalacja roznego rodzaju programow "anty". Jak juz jestem gotowy, to jest za pozno zeby zrobic cokolwiek - trzeba isc spac... Wiec zrob sobie zdjecie z Windowsem i powies na sciane obok monitora. Moje gratulacje.

winsekt

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-12-17, 12:34:13 »
2005-12-16 22:48:25 de_laurent napisał:

> Zaczne moze od tego, ze AAAA! Kill Spinacz! Jak ja tego nie nawidze! Rozgniotlbym gnoja na
 > miazge (problem tylko w tym, ze zawsze wstanie, sie podniesie i z zadowoleniem godnym
 > kompletnego idioty jest chetny do pomocy i to zawsze bez sensu typu: "-przebila mi sie
 > dentka. -aha, masz tutaj klucz francuski). Nastepny kandydat - piesek z Szukaj (mam nadzieje,
 > ze nie ma tutaj zadnych zwierzecych fanatykow).
 >
 > Musisz sobie odpowiedziec na jedno zasadnicze pytanie. Uczyles sie Windowsa czy po prostu
 > usiadles kiedys w piekny, sloneczny dzien w cieniu pod rozlozystym drzewem, delektujac sie
 > natura i... i wtedy cie olsnilo! Doznales uczucia, jakie nigdy wczesniej ci nie towarzyszylo i
 > zrozumiales, ze znasz, umiesz calego Windowsa. Jezeli tak, to pomyliles forum. Jezeli nie, to
 > usiluj mi wmowic, ze zajelo ci to mniej czasu. Chlopie, twoj post swiadczy tylko i wylacznie o
 > twojej slabosci i nieporadnosci a moze i braku cierpliwosci. Po prostu jestes przyzwyczajony do
 > Windowsa i pewnego schemaciku myslenia. I teraz gdy wkroczyles w swiat Linuksa i nic ci nie
 > pasuje do glupot znanych z Windowsa, oburzasz sie, ze sobie nie mozesz poradzic... Daj sobie
 > spokuj z Linuksem jak ci nie odpowiada i nie zawracaj posladkow ludziom, ktorzy w
 > przeciwienstwie do ciebie chca sie czegos nauczyc! Tak sie zastanawiam czy jestes tym samym
 > kolesiem co pisal kilka postow wczesniej? Skoro Windows jest taki super, to po co szukales
 > czegos innego? I jeszcze jedno. Jak instaluje Linuksa, to po instalacji moge od razu zaczac
 > pracowac. Jezeli natomiast instaluje Windowsa, to pierwszymi rzeczami jakie robie, to
 > instalacja roznego rodzaju programow "anty". Jak juz jestem gotowy, to jest za pozno
 > zeby zrobic cokolwiek - trzeba isc spac... Wiec zrob sobie zdjecie z Windowsem i powies na
 > sciane obok monitora. Moje gratulacje.


ehh...widzę, że trzeba coś sprostować...
1. Nie chciałem nikogo urazić, kto używa LINUX!.
Mam wrażenie, że większość z Was nie umie czytać ze zrozumieniem, więc jak opanowaliście linuksa to ja nie wiem:)
Napisałem: LINUX WSPIERA MÓJ SERWER!, a dlaczego, to chyba już jest logiczne. Gdyby okazał się "do dupy" to bym NIE UŻYWAŁ GO! -jaśniej już nie potrafię. Nie będę nikogo zmuszał do robienia sobie zdjęcia z LINUX, czy też z WINDOWS, bo nie traktuję systemu jak ideologię, czy miłość:).Pieski i spinacze możecie sobie wyłączyć w trywialnie prosty sposób, ja chciałem na LINUX postawić zaawansowany server i udało mi się to, ale jakim kosztem i z jakimi problemami...to już napisałem.
2.Pojmijcie to, że nie wszyscy poświęcają większość swojego czasu bezproduktywnie przed kompem, bo czas to też pieniądz i to nie tylko w moim przypadku -stąd tytuł tego postu.
Dlaczego bzproduktywny?napiszę jeszcze raz:
Zdecydowałeś sie na jakąś dystrybucje LINUX, która Ci odpowiada.Oczywiście zaczynasz swoją pracę na niej żeby osiągnąć swój cel, ale do tego jest potrzebna DOKUMENTACJA! wiarygodna i funkcjonalna. A tego niestety nie uświadczysz w dystrybucjach, bo siegają one poprzednich wersji.Pozostaje poznanie wcześniejszych wersji, czytanie ebooks, metody prób i błedów, intucja etc.Ten problem właśnie zabiera najwięcej czasu, który w porównaniu do Windows jest bezproduktywny. WINDOWS nie jest żadnym ideałem, ale do czego można to porównać?Jeżeli chodzi o dokumentację i wsparcie, to LINUX brakuje naprawdę bardzo wiele do WINDOWS.
3.pozdrawiam wszystkich "filologów" i użytkowników LINUX, mam wrażenie że mało kto zrozumiał intencje tego postu.

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-12-17, 12:55:41 »
2005-12-17 12:34:13 winsekt napisał:

 > Dlaczego bzproduktywny?napiszę jeszcze raz:
 > Zdecydowałeś sie na jakąś dystrybucje LINUX, która Ci odpowiada.Oczywiście zaczynasz swoją
 > pracę na niej żeby osiągnąć swój cel, ale do tego jest potrzebna DOKUMENTACJA! wiarygodna i
 > funkcjonalna. A tego niestety nie uświadczysz w dystrybucjach, bo siegają one poprzednich
 > wersji.Pozostaje poznanie wcześniejszych wersji, czytanie ebooks, metody prób i błedów, intucja
 > etc.Ten problem właśnie zabiera najwięcej czasu, który w porównaniu do Windows jest
 > bezproduktywny. WINDOWS nie jest żadnym ideałem, ale do czego można to porównać?Jeżeli chodzi o
 > dokumentację i wsparcie, to LINUX brakuje naprawdę bardzo wiele do WINDOWS.
 > 3.pozdrawiam wszystkich "filologów" i użytkowników LINUX, mam wrażenie że mało kto
 > zrozumiał intencje tego postu.

Nie wiem czy wiesz, ale w Linuksie masz gotową dokumentację do każdego polecenia, czy nawet większości plików konfiguracyjnych dokumentację dołączoną. Wystarczy wpisać np. man fstab i masz całą składnię pliku, informację do czego służy, odniesienia do pojęć powiązanych itp.
Dodatkowo jak zajrzysz w katalog /usr/share/doc masz dodatkowo katalogi z dokumentacją do oprogramowania które masz wgrane. Nie wspomnę już o przykładowych konfiguracjach które są dołączone.
Więc nie mów, że w Linuksie brakuje dokumentacji, trzeba umieć i chcieć z niej skorzystać.
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-12-17, 14:38:41 »
Wielu użytkownikom wydaje się że Windows jest prostszy, bo wszystko jest takie intuicyjne i jak widzą Linuxa to wydaje się im że nic nie zrobią na nim. Ale to nie problem intuicyjności, a przyzwyczajenia - bo w szkole Windows, w pracy Windows, u kolegi Windows no i żyjąc z tym systemem od lat powoli się go uczymy. To prawda, że Windows jest prostszy (używam Fedory Core 4 oraz Windowsa XP - legalny jakby ktoś się czepiał :P), ale tylko w wypadku jak ktoś umie tylko włączyć i wyłączyć komputer, dalej już są problemy. I tak wydaje mi się, że gdyby od początku ktoś używał tylko Linuxa, to po włączeniu Windwosa byłby zachwycony, ale tylko pierwszego dnia, bo potem konfiguracja systemu to będzie dla niego katorga, a potem jakiś wirusik i system MSu moze wylecieć z dysku. Gdyby w szkołach uczono obsługi Linuxa użytkownicy komputerów, a zarazem internauci, byliby dużo lepiej zorientowani jak działa komputer, jak dobrze skonfigurować system, a nie tylko Gadu-Gadu i kradziony MS Office i jak wyskoczy błąd w systemie to już koniec bo nie wie co zrobić - tak u mnie jest w szkole...

de_laurent

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-12-17, 17:50:14 »
"Osobiście kożystam z tego systemu do wsparcia serwerka, ale chyba tylko dlatego, że szkoda mi wtopionego czasu w LINUX...."

Dla mnie wynika z powyzszego, ze korzystasz "z jakiegos" systemu do wspierania serwerka, a dalej tylko dlatego, ze szkoda mi czasu wtopionego w linuksa.

Czyli korzystasz z windowsa, do wpierania serwerka, bo ci szkoda czasu wtopionego w linuksa.

Jezeli chcesz zebyc cie zrozumial, to napisz to zdanie poprawnie! Nie rozumiem o co ten placz. Uzywasz linuksa i jakos sobie poradziles. Korzystalem kiedys z Windowsa i z tego co pamietam, to dokumentacja dostepna z systemem NIGDY nie odpowiedziala na moje pytania, NIGDY. W Linuksie nie bylo chyba nigdy wiekszego problemu z uzyskaniem wsparcia. Wszystkie manuale i tldp.org uzupelnione o rozne fora. Przykro mi, ale cie po prostu nie rozumiem.
Pozdrawiam

winsekt

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-12-17, 22:15:29 »
2005-12-17 17:50:14 de_laurent napisał:

> "Osobiście kożystam z tego systemu do wsparcia serwerka, ale chyba tylko dlatego, że szkoda
 > mi wtopionego czasu w LINUX...."
 >
 > Dla mnie wynika z powyzszego, ze korzystasz "z jakiegos" systemu do wspierania
 > serwerka, a dalej tylko dlatego, ze szkoda mi czasu wtopionego w linuksa.
 >
 > Czyli korzystasz z windowsa, do wpierania serwerka, bo ci szkoda czasu wtopionego w linuksa.
 >
 > Jezeli chcesz zebyc cie zrozumial, to napisz to zdanie poprawnie! Nie rozumiem o co ten placz.
 > Uzywasz linuksa i jakos sobie poradziles. Korzystalem kiedys z Windowsa i z tego co pamietam,
 > to dokumentacja dostepna z systemem NIGDY nie odpowiedziala na moje pytania, NIGDY. W Linuksie
 > nie bylo chyba nigdy wiekszego problemu z uzyskaniem wsparcia. Wszystkie manuale i tldp.org
 > uzupelnione o rozne fora. Przykro mi, ale cie po prostu nie rozumiem.
 > Pozdrawiam

Tak, jak wyrwiesz to z zdanie z treści i rozbijesz, to można "zrozumieć" tak jak napisałeś.
Wtopiłem czas na linuxa i dlatego że szkoda mi było tego czasu kupiłem serwer np.windows. -ciekawy wniosek
A podobno logika to podstawa informatyki.
Wszystko można interpretować tak jak się chce, a nie jak powinno.
Co do manuali, to obecne dystrybucji linuksa są podobne do tych które widziałeś kilka lat temu w windows.
(10%nierzeczowych po polsku i 90%rzeczowych po angielsku) więc powinienem jeszcze dodać czas na naukę
angielskiego i wyjdzie super wynik w porównaniu ekonomicznym.

pozdrawiam...
ps. nie ściemniajcie ludzi i siebie.



xadmi

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-12-17, 22:40:06 »
2005-12-17 22:15:29 winsekt napisał:

> 2005-12-17 17:50:14 de_laurent napisał:
 >
 > > "Osobiście kożystam z tego systemu do wsparcia serwerka, ale chyba tylko dlatego, że
 > szkoda
 >  > mi wtopionego czasu w LINUX...."
 >  >
 >  > Dla mnie wynika z powyzszego, ze korzystasz "z jakiegos" systemu do wspierania
 >  > serwerka, a dalej tylko dlatego, ze szkoda mi czasu wtopionego w linuksa.
 >  >
 >  > Czyli korzystasz z windowsa, do wpierania serwerka, bo ci szkoda czasu wtopionego w
 > linuksa.
 >  >
 >  > Jezeli chcesz zebyc cie zrozumial, to napisz to zdanie poprawnie! Nie rozumiem o co ten
 > placz.
 >  > Uzywasz linuksa i jakos sobie poradziles. Korzystalem kiedys z Windowsa i z tego co
 > pamietam,
 >  > to dokumentacja dostepna z systemem NIGDY nie odpowiedziala na moje pytania, NIGDY. W
 > Linuksie
 >  > nie bylo chyba nigdy wiekszego problemu z uzyskaniem wsparcia. Wszystkie manuale i
 > tldp.org
 >  > uzupelnione o rozne fora. Przykro mi, ale cie po prostu nie rozumiem.
 >  > Pozdrawiam
 >
 > Tak, jak wyrwiesz to z zdanie z treści i rozbijesz, to można "zrozumieć" tak jak
 > napisałeś.
 > Wtopiłem czas na linuxa i dlatego że szkoda mi było tego czasu kupiłem serwer np.windows.
 > -ciekawy wniosek
 > A podobno logika to podstawa informatyki.
 > Wszystko można interpretować tak jak się chce, a nie jak powinno.
 > Co do manuali, to obecne dystrybucji linuksa są podobne do tych które widziałeś kilka lat temu
 > w windows.
 > (10%nierzeczowych po polsku i 90%rzeczowych po angielsku) więc powinienem jeszcze dodać czas na
 > naukę
 > angielskiego i wyjdzie super wynik w porównaniu ekonomicznym.
 >
 > pozdrawiam...
 > ps. nie ściemniajcie ludzi i siebie.
 >
 Chyba się wQ......em ! pieprzysz i tyle !
 Jesteś totalnym leniem ! nie chce Ci się uczyć -to poważna wada !
A jak już się zmusisz to przeliczasz to na pierd......ą kasę...
 Twój czas ?  jaki czas ? co robisz w wolnym czasie ?
 no co ?
   .............skoro jest tak cenny  :D
         nie marnuj go  :[

winsekt

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-12-17, 23:04:26 »
2005-12-17 22:40:06 xadmi napisał:

> 2005-12-17 22:15:29 winsekt napisał:
 >
 > > 2005-12-17 17:50:14 de_laurent napisał:
 >  >
 >  > > "Osobiście kożystam z tego systemu do wsparcia serwerka, ale chyba tylko
 > dlatego, że
 >  > szkoda
 >  >  > mi wtopionego czasu w LINUX...."
 >  >  >
 >  >  > Dla mnie wynika z powyzszego, ze korzystasz "z jakiegos" systemu do
 > wspierania
 >  >  > serwerka, a dalej tylko dlatego, ze szkoda mi czasu wtopionego w linuksa.
 >  >  >
 >  >  > Czyli korzystasz z windowsa, do wpierania serwerka, bo ci szkoda czasu wtopionego
 > w
 >  > linuksa.
 >  >  >
 >  >  > Jezeli chcesz zebyc cie zrozumial, to napisz to zdanie poprawnie! Nie rozumiem o co
 > ten
 >  > placz.
 >  >  > Uzywasz linuksa i jakos sobie poradziles. Korzystalem kiedys z Windowsa i z tego
 > co
 >  > pamietam,
 >  >  > to dokumentacja dostepna z systemem NIGDY nie odpowiedziala na moje pytania, NIGDY.
 > W
 >  > Linuksie
 >  >  > nie bylo chyba nigdy wiekszego problemu z uzyskaniem wsparcia. Wszystkie manuale i
 >  > tldp.org
 >  >  > uzupelnione o rozne fora. Przykro mi, ale cie po prostu nie rozumiem.
 >  >  > Pozdrawiam
 >  >
 >  > Tak, jak wyrwiesz to z zdanie z treści i rozbijesz, to można "zrozumieć" tak
 > jak
 >  > napisałeś.
 >  > Wtopiłem czas na linuxa i dlatego że szkoda mi było tego czasu kupiłem serwer
 > np.windows.
 >  > -ciekawy wniosek
 >  > A podobno logika to podstawa informatyki.
 >  > Wszystko można interpretować tak jak się chce, a nie jak powinno.
 >  > Co do manuali, to obecne dystrybucji linuksa są podobne do tych które widziałeś kilka lat
 > temu
 >  > w windows.
 >  > (10%nierzeczowych po polsku i 90%rzeczowych po angielsku) więc powinienem jeszcze dodać
 > czas na
 >  > naukę
 >  > angielskiego i wyjdzie super wynik w porównaniu ekonomicznym.
 >  >
 >  > pozdrawiam...
 >  > ps. nie ściemniajcie ludzi i siebie.
 >  >
 >  Chyba się wQ......em ! pieprzysz i tyle !
 >  Jesteś totalnym leniem ! nie chce Ci się uczyć -to poważna wada !
 > A jak już się zmusisz to przeliczasz to na pierd......ą kasę...
 >  Twój czas ?  jaki czas ? co robisz w wolnym czasie ?
 >  no co ?
 >    .............skoro jest tak cenny  :D
 >          nie marnuj go  :[


właśnie kładę się spać:) i nie muszę jeść kaszanki na kolację;) szkoda że muszę ją czytać:D

xis

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-12-17, 23:24:12 »
2005-12-17 23:04:26 winsekt napisał:

 > właśnie kładę się spać:) i nie muszę jeść kaszanki na kolację;) szkoda że muszę ją czytać:D

Mam gorący apel do wszystkich czytających ten wątek.

Autor tego topiku wyraźnie dał do zrozumienia, że nie obchodzą go fakty i rzeczowa dyskusja na ten temat. Zaprzecza sam sobie wyjmując zdania z kontekstu, a następnie zarzucając tę czynność innym. Nie wysunął ani jednego sensownego argumentu, odpowiada jedynie na uwagi kompletnie nie związane z 'problemem', który porusza. W temacie zadał pytanie, na które od razu odpowiedział nie opierając się o żadną analizę.

To zwykły troll i nawet nie jest zbyt sprytny. Dyskusja z nim nie wnosi niczego poza 'przepychankami'. Na innym forum pewnie teraz chwali się, że 'rozwala' całą społeczność Open Source, mimo, że do prawdziwej 'walki' nawet nie przystąpił.

Osobiście żal mi tego człowieka, bo - o ile jestem w stanie zrozumieć powody, dla których microsoft gada brednie przy porównaniach Linux-windows (Bill po prostu chce zarabiać, co jest normalne) - ten człowiek jest przez ms okradany i jeszcze ich broni.

Dlatego proszę wszystkich czytających ten wątek:

Nie karmcie trolla, dajmy już sobie z nim luz.

A jak ktoś chce używać windowsa - niech używa. Co nam do tego? Przecież nie zmuszamy nikogo do 'czytania kaszany' :)

Pozdrawiam użytkowników Linuksa

Panoramix

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-12-17, 23:26:07 »
Witam

To i ja się wtrącę do dyskusji.

Nie ma takiej sytuacji w której któryś system byłby lepszy. To co należy do admina to ocena co będzie lepsze w danym momencie w danej sytuacji, czasem to Linux czasem to Windows.

Nie można powiedzieć żeby któryś z tych systemów był lepszy wszystko zależy od admina i jego wiedzy i umiejętności.

Dla mnie linux jest poprostu bardziej dostępny: mam legalny serwer z pocztą, z www, z kontrolerem domeny(samba) i paroma innymi rzeczami i nie chce mieć tego tylko na 180 dni i nie chce dokupywać dodatkowych licencji bo mnie nie stać. Druga sprawa to to, że bardzo dużo mnie Linux nauczył tzn wiem jak różne rzeczy działają i dzięki temu jak siadam na windowsie to może niewiem gdzie grzebać ale dokładnie wiem co chcę zrobić.

Pozdrawiam
Panoramix

xadmi

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-12-18, 00:09:35 »
2005-12-17 23:04:26 winsekt napisał:

> 2005-12-17 22:40:06 xadmi napisał:
 >
 > > 2005-12-17 22:15:29 winsekt napisał:
 >  >
 >  > > 2005-12-17 17:50:14 de_laurent napisał:
 >  >  >
 >  >  > > "Osobiście kożystam z tego systemu do wsparcia serwerka, ale chyba tylko
 >  > dlatego, że
 >  >  > szkoda
 >  >  >  > mi wtopionego czasu w LINUX...."
 >  >  >  >
 >  >  >  > Dla mnie wynika z powyzszego, ze korzystasz "z jakiegos" systemu
 > do
 >  > wspierania
 >  >  >  > serwerka, a dalej tylko dlatego, ze szkoda mi czasu wtopionego w linuksa.
 >  >  >  >
 >  >  >  > Czyli korzystasz z windowsa, do wpierania serwerka, bo ci szkoda czasu
 > wtopionego
 >  > w
 >  >  > linuksa.
 >  >  >  >
 >  >  >  > Jezeli chcesz zebyc cie zrozumial, to napisz to zdanie poprawnie! Nie
 > rozumiem o co
 >  > ten
 >  >  > placz.
 >  >  >  > Uzywasz linuksa i jakos sobie poradziles. Korzystalem kiedys z Windowsa i z
 > tego
 >  > co
 >  >  > pamietam,
 >  >  >  > to dokumentacja dostepna z systemem NIGDY nie odpowiedziala na moje pytania,
 > NIGDY.
 >  > W
 >  >  > Linuksie
 >  >  >  > nie bylo chyba nigdy wiekszego problemu z uzyskaniem wsparcia. Wszystkie
 > manuale i
 >  >  > tldp.org
 >  >  >  > uzupelnione o rozne fora. Przykro mi, ale cie po prostu nie rozumiem.
 >  >  >  > Pozdrawiam
 >  >  >
 >  >  > Tak, jak wyrwiesz to z zdanie z treści i rozbijesz, to można "zrozumieć"
 > tak
 >  > jak
 >  >  > napisałeś.
 >  >  > Wtopiłem czas na linuxa i dlatego że szkoda mi było tego czasu kupiłem serwer
 >  > np.windows.
 >  >  > -ciekawy wniosek
 >  >  > A podobno logika to podstawa informatyki.
 >  >  > Wszystko można interpretować tak jak się chce, a nie jak powinno.
 >  >  > Co do manuali, to obecne dystrybucji linuksa są podobne do tych które widziałeś
 > kilka lat
 >  > temu
 >  >  > w windows.
 >  >  > (10%nierzeczowych po polsku i 90%rzeczowych po angielsku) więc powinienem jeszcze
 > dodać
 >  > czas na
 >  >  > naukę
 >  >  > angielskiego i wyjdzie super wynik w porównaniu ekonomicznym.
 >  >  >
 >  >  > pozdrawiam...
 >  >  > ps. nie ściemniajcie ludzi i siebie.
 >  >  >
 >  >  Chyba się wQ......em ! pieprzysz i tyle !
 >  >  Jesteś totalnym leniem ! nie chce Ci się uczyć -to poważna wada !
 >  > A jak już się zmusisz to przeliczasz to na pierd......ą kasę...
 >  >  Twój czas ?  jaki czas ? co robisz w wolnym czasie ?
 >  >  no co ?
 >  >    .............skoro jest tak cenny  :D
 >  >          nie marnuj go  :[
 >
 >
 > właśnie kładę się spać:) i nie muszę jeść kaszanki na kolację;) szkoda że muszę ją czytać:D
 
 Będziesz ją żreć .....i żryj ją dalej do końca, twego lub M$
 powodzenia .........
  Pozdrawiam użytkowników normalnych komputerów .

TheUsh

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-12-18, 00:35:12 »
2005-12-17 23:04:26 winsekt napisał:

 > właśnie kładę się spać:) i nie muszę jeść kaszanki na kolację;) szkoda że muszę ją czytać:D

Raczej _nie mozesz_ jesc nawet kaszanki na kolacje, bo soft pozarl caly twoj fundusz i nie stac cie nawet na maslo do tego suchego chleba, ktory ktos ci dzisiaj podrzucil. Jak ty bedziesz zajadal sobie ten suchy chleb ja bede wcinal sobie szynke parmenska, bo dzieki zaoszczedzonej kasie na sofcie moge zjesc sobie cos pysznego i drogiego :]

Maciek_Rutecki

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-12-18, 11:37:51 »
Ludzie, przecież to zwykły troll (któryś kolejny z rzędu), a Wy niepotrzebnie wdajecie się w dyskusję.

--
Maciek

winsekt

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-12-18, 13:39:52 »
 >  >  >  Chyba się wQ......em ! pieprzysz i tyle !
 >  >  >  Jesteś totalnym leniem ! nie chce Ci się uczyć -to poważna wada !
 >  >  > A jak już się zmusisz to przeliczasz to na pierd......ą kasę...
 >  >  >  Twój czas ?  jaki czas ? co robisz w wolnym czasie ?
 >  >  >  no co ?
 >  >  >    .............skoro jest tak cenny  :D
 >  >  >          nie marnuj go  :[
 >  >
 >  >
 >  > właśnie kładę się spać:) i nie muszę jeść kaszanki na kolację;) szkoda że muszę ją
 > czytać:D
 >  
 >  Będziesz ją żreć .....i żryj ją dalej do końca, twego lub M$
 >  powodzenia .........
 >   Pozdrawiam użytkowników normalnych komputerów .

DO NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW!
Policzcie sobie ile postów, odniosło się na temat. Właśnie tak będzie wyglądało wsparcie dla Twojego LINUX.
W większości przypadków wiedza tych ludzi kończy się na zamątowaniu dysku twardego, bo nie mieli możliwości rozwinąć jej dalej, lub brakło im czasu. Pozwoliło im to jednak na wklepywanie literek w posty, i właśnie to osiągniesz praktycznie bez niczyjej pomocy.
Jeżeli postawiłeś sobie wyższy cel, będziesz musiał przebierać w tej "kaszance", ile zajmie Ci to czasu? -o tym już pisałem. Jest możliwość, że trafisz na kogoś, kto jest w stanie Ci pomóc, ale bądź pewny nie będzie to za free, bo czas to pieniądz. Zrób sobie sam kalkulacje tego wszystkiego i wyciągnij w nioski w jakim stopniu LINUX jest bezpłatny.

Pozdrawiam użytkowników LINUX

ps. nie ściemniajcie ludzi i siebie



gentoo437

  • Gość
EKONOMIA -LINUX CZY WINDOWS?
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-12-18, 14:03:18 »
Zapraszam na mojego nowego sajta: www.e-linux.prv.pl
Postaram się go w najblirzszym szasie rozwinąć.