Oprogramowanie > Inne

Terminarz działający w tle (z alarmami) dla Mint/Debian

(1/2) > >>

eugieniek:
Mam już dość, kolejny niedziałający twór. Obecnie męcze "KOrganizator" dla Minta. Niby ma przypomnienia bo dodaje się alarm 5/10/15/30...min przed wydarzeniem a nie działa. Nic nie działa. Przekopałem już kilka tego typu organizerów i nic, wszystko niby ma przypomnienia a nic nie działa. Wyłączasz program i cisza...

Jest coś dla Linuxa Mint co działa??

robson75:
A sprawdzałeś kalarm?
https://apps.kde.org/kalarm/
Ale nie spodziewaj się że to będzie działało idealnie na Xfce4 (bo chyba takiego DE używasz) ponieważ jest to program ze stajni KDE.

pavbaranov:
Używanie oprogramowania ściśle powiązanego z KDE na Mincie (z dowolnym DE) jest lekko mówiąc bez sensu. Natywną aplikacją dla xfce (bo zdaje się, że to masz), która być może spełnia tego typu zadania jest: https://docs.xfce.org/panel-plugins/xfce4-timer-plugin/start. Jeśli nie - przeglądnij na alternativeto.net.

eugieniek:
Ten plugin do Xfce to byłoby to ale ma dwa olbrzymie błędy:
1. minutnik (odliczanie) tylko od 24 godzin w dół...
2. alarm na czas bez ... daty... czyli można ustawić alarm na dziś i tylko dziś, zero opcji typu ZMIEŃ DZIEŃ

Ja po prostu kombinuję coś z przypominaczem na Allegro, wiecznie kończące licytacje idą mi obok nosa gdy jestem offline a offline jestem 95% czasu przed kompem a przypominacz w Allegro jest bezsensu bo informuje jedynie ustalone kilka godzin przed końcem aukcji i co mi z takiego przypomnienia gdy przypomnienie wyślą za np. godzinę czy dwie a ja kompa właśnie wyłączam?

pavbaranov:
Sorry, ale kombinujesz jak koń pod górę z tym Allegro. Samo Ci jest w stanie przypominać. Nie potrzebujesz niczego od strony Twojego kompa. Mi to tak działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej