Oprogramowanie > Inne

Umiecie znaleźć w internecie plik do pobrania o określonej nazwie?

<< < (2/2)

eugieniek:
Producent się "wypiął", Huawei Polska wprost namazała w mailu: od 01.2019 nie udostępniamy klientom końcowym oprogramowania.
No to ich załatwiłem, kupiłem na Allegro "Netgira z Lte.Cat11" a Huawei w kosz i to był ostatni Huawei w życiu.
Nie chcą klienta no to załatwione. A właśnie kupowałem smartfon na Allegro, miał być Huawei a jest Xiaomi. I tyle w temacie. Jeszcze po rodzince odradzę ze 20 sztuk bo teraz ludzie będą wymieniać, sobie maile poczytają od Huawei to po inne polecą, bankowo.
I tym sposobem jakiś poyebus na wyższym stołku w firemce Huawei olał minimum 10000zł za głupi soft który na serwerach mają.
Nie chcą abym używał Huawei no to nie.
Problemem był router a nie karta i reszta. Rano z paczkomatu odebrałem bo wczoraj już przyszedł Netgera 810S i zabawa wygląda całkiem, całkiem inaczej. Bez agregacj tylko na LTE1800 mam około 40Mbps teraz, na LTE2600 dolatuje do 100Mbps a w agregacji 2600+1800 leciało rano 180Mbps. Dla przykładu (ta sama sieć, lokalizacja i inne) na Huawei który niby ma LTE-A z agregacją 2600+1800 mam max. 30Mbps, to jest jakiś śmiech na sali. Myślałem że router jest ukatrupiony ale akurat kumpel obok ma identyczny więc zrobiliśmy test i u niego na mojej karcie identycznie - max. 30Mbps. Huawei to się zrobił ELEMENT widzę, to już nie ten sam sprzęt co 5,6 lat temu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej