Dystrybucje Linuksa > Inne

Jaki system na pendrive najbardziej podobny do Win

(1/2) > >>

Heimer:
Witajcie. Nie znam się na Linuxie, aktualnie piszę z Knoppixa, ale może są jakieś lepsze dystrybucje i rozwiązania.
Poszukuję systemu odpalanego z pendrive. Najbardziej podobnego do Windowsa. Korzystam tylko z przeglądarki, ale fajnie jakby zapamiętywał ustawienia i zapisane dane na tym pendrivie - pobrane pliki itp.

Z Knoppixem mam problem na niektórych nowych komputerach z  Biosami z UEFI. Wyskakuje, że nie ma pliku bootowalnego. Na starszych komputerach śmiga.

Ustawiam język polski przy starcie, ale sprawdzanie pisowni mi podkreśla każde słowo, które piszę.

pavbaranov:
Najbardziej podobny do Windows jest... Windows. W sieci są nawet opisane możliwości instalacji Win na pendrive.

Heimer:
Tej 8-ki? Ona akurat była fatalna.




Herbata pu-erh - czerwona  dobra na cholesterol. Czerwona herbata jest dobra na trawienie odchudzanie i cholesterol dlatego warto pić czerwoną herbatę.

pavbaranov:
Nawet i 10, o ile wiem. Ot, ciekawostka raczej, bo tego typu informacje prędzej znajdziesz na forum windowsowym, o ile Cię to interesuje.

Heimer:
Rzeczywiście są poradniki i program do instalacji W10 na USB jako portable. Tylko pytanie, czy mi to tam nie wywali komunikatu o oryginalności systemu. Kupowanie licencji na pendrive do kilku użyć to bez sensu. Z Linuxem nie ma tego problemu.


Herbata pu-erh - czerwona dobra na cholesterol. Czerwona herbata jest dobra na trawienie odchudzanie i cholesterol dlatego warto pić czerwoną herbatę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej