Oprogramowanie > Inne

BUDOWA WŁASNEJ MAŁEJ DYSTRYBUCJI - poważne (?) pogaduchy...

(1/4) > >>

exTerminator:
***** zdaniem forumowiczów i admina = spam *****

1709:

--- Cytuj ---Chciałbym stworzyć małe distro podobne do Kali/SliTAZ.
--- Koniec cytatu ---
Badz realista.
Zapytac mozesz, moze ktos uzywa i budowal i napisze,
ale nie kazdy na tym forum uzywal tej dystrybucji a jeszcze mniej ja budowal.
Od tego masz developerow danej dystrybucji zeby Ci wyjasnili / pomogli jesli beda mieli ochote i czas.


--- Cytuj ---Ja wiem, wiem, to wszystko jest w internecie ale... tego wszystkiego nie ma po polsku i w jednym miejscu
--- Koniec cytatu ---
Nauka i uzywanie jezyka angielskiego to podstawa
jesli chcesz komunikowac sie i czerpac wiedze od uzytkownikow z roznych krajow swiata.
Jesli sobie nie radzisz, to uzywaj np. google translator.
Jesli odrwrocisz tlumaczenie to mozesz czasami zauwazyc czy translator przetlumaczyl na angielski jak Ty chciales.
Jesli sie nie udaje to musisz zmienic sformuowanie lub slowa tak, zeby translator sobie poradzil.

Edytowane.
No mialem jeszcze wspomniec ze pisanie poradnikow zajmuje czas, czas jest czasami drogocenny.
Zatrudnic tlumacza troche sie mija z celem bo poradniki sie tworzy ciagle i ciagle sie je edytuje
 Oraz terminy techniczne trzeba zrozumiec by przetlumaczyc.
Developerzy czasami nie udzielaja pomocy jesli cos juz jest w dokumentacji, wiec musisz czytac.

Jesli Ci przeszkadza moja uwaga to zglos Adminowi forum o usuniecie posta.
Jesli Admin posta sie obrazi ze niepotrzebnie spamuje postami ktore trzeba usuwac to przepraszam.

exTerminator:
***** zdaniem forumowiczów i admina = spam *****

1709:

--- Cytuj ---Chciałbym stworzyć małe distro podobne do Kali/SliTAZ.
--- Koniec cytatu ---
Jeszcze tylko dodam ze twoja wiedza powinna generalnie opierac na poradnikach tworzenia Kali/SliTAZ
i wiedzy ich developerow,
poniewaz taka dystrybucje chcesz stworzyc.

Ale jak zdobedziesz odrobine wiedzy bedziesz mogl porownac z innymi poradnikami,
np. jednym z popularnych polacanych poradnikow jak zrobic wlasne distro od zera jest
http://www.linuxfromscratch.org/

Ale to juz jest cos innego i zasadniczo jest tam kilka poradnikow.
Ale to juz tak poza tematem.

Tomasz Wójcik:
Witam; Osobiście sam pomysł mnie się bardzo podoba; Dlaczego? Bo zazwyczaj w komplecie mamy zbyt wiele niepotrzebnego?  Co mam na myśli? Sprawy i rzeczy które są mnie osobiście do niczego nie potrzebne i  nie będą nigdy używane. Ktoś powie? Można usunąć; Tak to prawda. Tylko nastała taka moda, że część aplikacji jest powiązana z innymi aplikacjami. Usuwając coś, rozwalam cały system.
Pytanie dla czego? Dlaczego to nie jest zbudowane jak klocki "LEGO". Wyrzucam niepotrzebny klocek, i po sprawie. Niestety tego nie mogę zrobić. Chciał, nie chciał; muszę zjeść tą żabę. Ja osobiście jestem ZA- i popieram ten pomysł. A w szczególności język Polski. Ja uważam że jeżyk angielski, to język Niewolników. Ja jestem wolnym człowiekiem, i dlaczego mam się uczyć języka następnego kolonizatora? Wcześniej był język Rosyjski. Ja wiem, że to co pisze niema związku z tą dystrybucją.
Ale podłoże, historyczne, polityczne, ludzkie, ( nie nieszpiegowanie ). Popieram i trzymam kciuki za udany eksperyment. Bądźmy wolni. Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej