Inne > Humor, ciekawostki etc.

Film Hakerzy dla wolności 2018 lektor

(1/2) > >>

parana:
Polecam film.
https://youtu.be/ecqSXIJRwQM

pikaczu:
Hakerzy to już dziś "se" mogą tyle co "wyborcy", "hejtowcy" i gawędziarze. Na "system" nie ma już "wirusa", ani w formie żywej ani cyfrowej wszak system to "wirus" a ten jak pokazała historia (pseudo już) informatyczna / pokazała na odcinku ostatniej dekady / konkurencji nie lubi dlatego obecny "system" ma monopol na mózgi ludzi i małp bez podziału na różnice, bo... (wnioskując po zachowaniu konsumenckim) od dekady jedno i drugie to to samo. Zatem można "krzyczeć" ile się może i ile się chce - nikt nie usłyszy a Ci co dosłyszą to i tak wyśmieją gdy... im iloraz inteligencji płazów nie pozwoli zatrybić o czym krzyczano.

kszyhu:
No raczej niedostępny

pikaczu:
Widziałem to wcześniej gdy było jeszcze dostępne. Politycy w "urnach" przegrywali to się za Youtuby wzięli, taka jest prawda i "niedostępne" staje się wszystko co szczere i prawdziwe. Aż szkoda że ten Covid ma takie słabe pie****nięcie. Wyzbierał tych co nie trzeba, jak zresztą każde inne choróbsko. Japońce powinni teraz w laboratoriach coś na "szlachtę" obmyśleć..., coś co by reagowało skutecznie np. w powiązaniu z zupą z rekinów, fok, kawiorem i wińskiem starszym aniżeli 50lat, no wiesz, butelczyny są od kilkunastu tysiaków jankeskiego szmalcu w górę.
Wracając do tematu wolności w necie to... ona istniała w czasach p2p jeszcze a dalej w czasach serwerków pod biurkiem, gdy wdzwaniano się przez analogi na dial-up'a do kogoś, wtedy wolność istniała a dziś jest już po wszystkim. Sami tego chcieliśmy wszak linux od dekad istnieje a ćmy na szmaty i jabłka jak siadły tak zejść im już nie pozwalają. Billy G. spokojny był jeszcze w czasach choćby W95 czy W98 a wzięło go na maxa od XP-ka w górę, zaczął się job, zaporki, aktywacje, rejestracje, sracje, kszaki, wodotryski i usługi nikomu do żywota potrzebne. Od Windows Wieśty było już tykooo z górki a dziś klientela komputerowa dzięki OKIENKOM jest tak ogarnięta że pewnie połowa imbecylców ser myszkom kupuje, hehe. Ale ja mam dośc tego dziwnego świata, ale to zwariowało na amen i po całości, kurdę, szczęściarz jestem - przeżyć epokę kamienia łupanego zwanego budkami na żetony po jednej na wiochę wraz z epoką mikrokomputerków w kieszeni.
Hakerzy mogą sobie kwiczeć dzisiaj albowiem sprzęt od minimum dekady jest robiony już tak aby nic na nim nie zdziałać.

Paweł Kraszewski:
Robimy co możemy, żeby forum.linux.pl było maksymalnie merytoryczne.

Niestety, raz na jakiś czas trafia się użytkownik mający pseudoproblemy i przy każdej nadarzającej się okazji starający się oblać swoimi fobiami i przekonaniami nietechnicznymi innych. FLpl nie jest miejscem na taką działalność.

Nie będę się angażował w formalne ostrzeżenia (czy nie daj Enter bany), ale proszę nie robić z forum bagna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej