Nowe posty

Autor Wątek: Co wybrać?  (Przeczytany 213 razy)

Offline alieno

• Users
  • Nowy na forum
  • *
Co wybrać?
« dnia: 2020-02-21, 18:23:24 »
Witam. To chyba dobre miejsce na moje pytanie. "Pobawiłem się" trochę z Mint, Manjaro, Zorin, Deepin i MX. Mam pytanie w związku z tym, która dystrybucja ma najwięcej oprogramowania (musi być Spotify), jest najładniejsza, najwygodniejsza, bezproblemowa i żeby było polskie forum. Pytam Was, bo się lepiej znacie. Lubię menu w stylu Windowsowym, jak Cinnamon. Używam głównie pakietu biurowego, Spotify, przeglądarki i lubię dla rozrywki poprzekładać pasjansa, zagrać w warcaby itp. Wiem już że z "GłębokoW..." czyli Deepin muszę uważać, bo to nie EU. Terminala się nie boję, ale czasem łatwiej i lepiej cóś zrobić klikając na myszkę...
Z góry dzięki! :)
Zapomniałem. Mam Della i grafikę Intela.
Sorry za drugi EDIT, ale muszę wspomnieć, jak ja bym widział (mniej więcej) listę przebojów Linuxów...
1. Deepin (o zgrozo! - ale to tylko za wygląd...)
2. MX
3. Manjaro
4. Mint
5. Zorin (na końcu za Windowsowy material design)
« Ostatnia zmiana: 2020-02-21, 18:44:20 wysłana przez alieno »

Offline jaktamwarez

• Users
  • Nowy na forum
  • *
Odp: Co wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-02-21, 21:54:29 »
Ja bym wybrał tego trolla Tomka, który od 2000 roku spamuje różne fora linuksowe i komputerowe typu gazeta.pl, debian, slackware, linuksiarze, kardiolo, budowlane fora, warezy, benchmark, pclab. Tworzy setki nowych nicków i tworzy takie bzdurne tematy, powiecie że mu się chce? Ale to jakiś objaw choroby psychicznej, aby po 40 tce takie bzdury robić.
« Ostatnia zmiana: 2020-02-21, 23:56:32 wysłana przez jaktamwarez »

Offline alieno

• Users
  • Nowy na forum
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-02-22, 08:56:14 »
Widzę drogi panie, że się nie dogadaliśmy. Nie mam na imię Tomek. Widzę, że brać linuxowa to idioci. Sp***m szybko z tego forum - zostaję na Windows
« Ostatnia zmiana: 2020-02-22, 12:32:33 wysłana przez Arkadiusz Bednarczyk »

Offline jaktamwarez

• Users
  • Nowy na forum
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-02-22, 10:08:57 »
Będziemy płakać z tego powodu z braćmi z Wrocławia. ;(

Offline alieno

• Users
  • Nowy na forum
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-02-28, 21:17:40 »
Nazywam się Janusz Kyć zamieszkały Skwirzowa 38, 27-670 Łoniów. Czekam na przeprosiny pod tym adresem. Będę wyglądał listonosza...