Środowiska graficzne > XFCE

Zmień wygląd *buntu/Mint na Windows10 - paczka Kali Undercover dla Xfce4 (deb)

<< < (2/4) > >>

mackeire:
Kiedyś z ciekawości ustawiłem sobie ten znikający dock na dole i pasek na górze ale za cholere nie potrafiłem się do tego przyzwyczaić :)

exTerminator:
***** zdaniem forumowiczów i admina = spam *****

pavbaranov:

--- Cytat: exPredator w 2020-01-24, 10:18:58 ---Przecież to *deb dla Ubuntu.
--- Koniec cytatu ---
Nie, to deb dla Kali Linux. To jest jego repozytorium. Kali jest oparte o Debian Testing. Tu Xfce może być w różnej wersji niż w Xubuntu, czy w Mint. To może, ale nie musi zadziałać. Taka konsekwencja mieszania paczek z różnych dystrybucji.
PS: To, że paczka ma rozszerzenie deb nie oznacza, że jest to paczka dla Ubuntu.

mackeire:
@pavbaranov Tak przy okazji.
Jak do Neona user edition instaluję paczkę deb z Neon dev unstable i działa , to co będzie jak ten program przejdzie w końcu do repo user edition ? Będzie normalnie aktualizowany jak reszta ?

pavbaranov:
@mackeire - Temat na szerszą dyskusję i wytłumaczenie - tu krótko:
- nie wiem jaki to program; jeśli będzie on nadal rozwijany, to będzie aktualizowany, przebudowywany wówczas, gdy albo będzie nowa wersja, albo taka potrzeba,
- jak user edition "zrówna" się z obecną wersją dev, a paczka nadal będzie dostępna w user edition, to po prostu będziesz ją miał; warto jednak jest wówczas przeinstalować, a ogólnie - nie mieszać gałęzi i to nawet, jeśli z pozoru wszystko działa (no, chyba, że to paczka z jakimś wystrojem itp. bzdurami, która nie jest zależna od wersji pozostałych paczek),
- skoro udało Ci się zainstalować paczkę z dev na zależnościach w user, to prawdopodobnie z tą paczką niewiele się będzie dziać, gdy user "zrówna" się z dev (no, chyba, że wyjdzie nowa jej wersja).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej