Nowe posty

Autor Wątek: Xfce-terminal v 0.8.7.4 - jak ustawić wklejanie skopiowanego tekstu?  (Przeczytany 4071 razy)

Offline __

• Users
  • Stały bywalec
We wsześniejszych wersjach terminala w linux Mint miałem taki myk, iż po skopiowaniu gdziekolwiek na ekranie jakiegoś tekstu, mogłem go wkleić środkowym przyciskiem myszki w terminalu. Szukam tej opcji już dłuższy czas i znaleźć nie mogę. Wcześniej w USTAWIENIACH terminala była opcja: WKLEJ ŚRODKOWYM PRZYCISKIEM MYSZY. Teraz tego nie ma i nie wiem jak to przyrzeźbić aby było spowrotem.
Używałem tego z pluginem Youtube-dl (managerem), szybko kopiowałem adres z paska przeglądarki, jedno przejście w terminal, klik środkowym i poszło. Działało to tak że był i ENTER po wklejeniu z automatu więc wygodne w użytkowaniu.
No teraz tego nie ma i trochę mnie to wnerwia.

Offline marcin'82

• Users
  • Prawie jak Guru
Co do terminala to nie wiem. Sprawdź czy wkleisz za pomocą skrótu klawiszowego Shift+Insert.
« Ostatnia zmiana: 2020-02-12, 18:59:44 wysłana przez marcin'82 »
marcin82

Offline __

• Users
  • Stały bywalec
Shift+ins działa, jest ok a wklejanie środkowym przyciskiem myszki raz działa a trzy razy nie, nie wiem od czego to zależy.

Offline marcin'82

• Users
  • Prawie jak Guru
Myszka przewodowa? Może przewód jest uszkodzony i / lub środkowy przycisk. Jak masz gdzie sprawdzić to sprawdź w innym komputerze.
marcin82

Offline __

• Users
  • Stały bywalec
Nkie no, szczur sprawny, na Manjaro hula