Inne > Advocacy

Wysyp oszustów i złodziejaszków na OLX przed świętami... Prawdziwa masakra!

<< < (2/2)

exTerminator:
***** zdaniem forumowiczów i admina = spam *****

Anncio1998:
exPredator



To jest mój Xiaomi Redmi 4X, kupiłam go za 180 zł od faceta z OLX, facet sprzedawał go za taką cenę ponieważ dziecko mu upuściło ten telefon, czego efektem jest drobny ubytek w dolnym rogu i na ekranie. Oczywiście urządzenie odbierałam osobiście, więc miałam możliwość sprawdzenia go i ewentualnie odmówić kupna. Jak do tej pory działa, nic się z nim nie działo, jest po prostu ok.

Na tle innych Xiaomi Redmi 4X wyróżnia go to że zamiast Androida 6.0.1 ma preinstalowany Android w wersji 7.1.2 (zapewne osoba która go kupiła zaaktualizowała system) oraz niedawno urządzenie dostało aktualizacje nakładki MIUI z wersji 10 do wersji 11 (a domyślnie ten model Xiaomi ma MIUI w wersji 8 )...

exTerminator:
***** zdaniem forumowiczów i admina = spam *****

Anncio1998:
exPredator no ja też uwielbiam smartfony z Androidem nie wyższym niż 6.0 lub niższym ponieważ wtedy można całkowicie wywalić Androida i zainstalować inny bezpieczniejszy system. Smartfony z Androidem powyżej 6.0 są już całkowicie udupione przez Googla  ponieważ mają jakieś ciulowe blokady👎

PS. Jak coś to mam do oddania za koszt wysyłki Orange Reyo z Adroidem 4.2.2. Więcej szczegółów na prriv 😎👍

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej