System > X Serwer

Serwer do Nauki

<< < (2/2)

beaker:
Taka podstawa na początek będzie wystarczająca: LAMP lub jego odmiany.
A to zupełnie poważnie i bez urazy, co to jest LAMP i jego odmiany dowiedz się już sam, będzie to nauka zdobywania informacji za pomocą wyszukiwarki, umiejętność nie mniej ważna od umiejętnego zadawania pytań.

MójPan:

--- Cytat: 1709 w 2019-09-04, 11:53:42 ---A może coś poszukać w ofertach pracy czego pracodawcy wymagają ?
--- Koniec cytatu ---
Oni chcieliby na pewno software engineer, wiek 20, status studenta, chętny na B2P na zleconku za najniższą warszawską, do tego linuks+winda w lewym małym palcu a c/cpp/c#/java/js/html/php/css/f/sql/net/python w tym większym. Najlepiej też aby był lekko głuchoniemy (zwłaszcza 10-tego) i całowity niemowa z nadprzeciętną ilością humoru wewnątrzczaszkowego, chodzi o to aby rekrut był zawsze wesoły (zwłaszcza po 10-tym każdego miesiąca).  Wskazane jest przez pracodawców aby takowy nie posiadał także zmartwień w postaci: dziewczyny/żony/dzieci/psa/rybek/czynszu/rat/długów/pryszczy i odpażonej od fotela korporacyjnego pupy.
O co ich tam pytać, sprawdzać, w nagrodę i tak dostaniesz składki ZUS/US z których za 40lat gdy już emerytka nastanie nie wykupisz recept z apteki za jednym machem :D bezkredytowo gotówkowo :D   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej