Nowe posty

Autor Wątek: [Promocja] Mój nowy kanał na YouTube o Linuksie po polsku.  (Przeczytany 1723 razy)

Świat_Linuksa

  • Gość
Cześć. Po pierwsze jeżeli post ten łamie w jakikolwiek sposób zasady forum to z góry przepraszam, ale nie znalazłem w regulaminie zakazu promocji kanału o tematyce tego forum a więc Linuksie :) Jeżeli jest nie zgodny z regulaminem proszę Admina / Moderatora o usunięcie.

Ponad miesiąc temu postanowiłem założyć kanał w serwisie YouTube dotyczący szeroko pojętej tematyki Linuksa. Jestem dość świeżym użyszkodnikiem tego systemu ( 7 miesięcy ) i prawie całą wiedzę na temat Linuksa mam z angielskojęzycznych kanałów których są setki jak nie tysiące. Polski YT o Linuksie praktycznie nie istnieje, kilka kanałów z kursami, trochę klepania w konsoli i raz na jakiś czas przegląd dystrybucji i to tyle. Mam zamiar to zmienić i jak pisałem od około miesiąca umieszczam materiały w tej tematyce, są to przeważnie przeglądy / recenzje dystrybucji (maszyny wirtualne i na żywym sprzęcie), porady jak zainstalować wifi, sterowniki,tethering USB i inne oraz trochę zaniedbane tutoriale na temat edytora video Olive. Materiały są robione z pozycji zwykłego użytkownika a nie profesjonalisty z XX letnim doświadczeniem i obeznaniem. Na dzień dzisiejszy kanał subskrybuje ok 129 osób.. Staram się jak najczęściej wstawiać filmy, kilka na tydzień jeżeli czas pozwala. Moim celem jest zbudowanie szerokiej widowni wokół tej tematyki i dlatego postanowiłem napisać na kilku forach i grupach Facebook informację którą właśnie czytacie. Jak wiadomo YouTube promuje jak największe kanały więc taki jak mój nie ma najmniejszych szans na przebicie się tylko za pomocą ich wyszukiwarki.

Na kanale NIE SĄ włączone żadne reklamy,adwords itp, nie mam żadnych korzyści z reklam ,sponsoringu itp. Całość robię można powiedzieć charytatywnie, dlatego że lubię to co robię.  Zostawiam linka do mojego kanału, jeżeli tematyka i wykonanie ( staram się poprawić niektóre rzeczy ale mało kto ocenia materiały w komentarzach i nie wiem co jest grane )się spodoba proszę o subskrypcję może komentarz i łapkę w góre albo w dół, bo po pierwsze pomoże to wbić się bardziej w wyszukiwarkę YouTube a najważniejsze ja będę miał informację co jest robione dobrze a co do poprawy.

Wszystkich użytkowników forum gorąco pozdrawiam i zapraszam.
https://www.youtube.com/channel/UCQk0vYUncyM5tLGw2fyzh-A

Offline Kronikarz13

  • Users
  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Promocja] Mój nowy kanał na YouTube o Linuksie po polsku.
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-09-18, 10:40:44 »
super, przydałoby mi się na pewno coś takiego na początku