Nowe posty

Autor Wątek: [WINE] vs Microsoft Windows  (Przeczytany 2567 razy)

Offline pavbaranov

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 878
    • Zobacz profil
Odp: [WINE] vs Microsoft Windows
« Odpowiedź #15 dnia: 2019-03-17, 16:02:55 »
@parana - A o co kaman? Komputer jest ok, niemniej jednak musisz pokazać, że nie, bo "stary", stara generacja itp. Pracujesz w jakiejś firmie, która sprzedaje komputery?
« Ostatnia zmiana: 2019-03-17, 20:34:37 wysłana przez pavbaranov »

Offline mackeire

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
Odp: [WINE] vs Microsoft Windows
« Odpowiedź #16 dnia: 2019-03-17, 18:46:53 »
Ten komputer przeżyje niejedną 'nowoczesną' nówkę z gównianym prockiem niskonapięciowym. Reszty bełkotu nie chce mi się nawet komentować ...
 

parana

  • Gość
Odp: [WINE] vs Microsoft Windows
« Odpowiedź #17 dnia: 2019-03-17, 18:57:33 »
Ten komputer przeżyje niejedną 'nowoczesną' nówkę z gównianym prockiem niskonapięciowym. Reszty bełkotu nie chce mi się nawet komentować ...

Widziałeś w aktualnej ofercie Intela lub AMD dla Desktop (Intel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 2700 MAX) gówniane procki niskonapięciowe? Bo ja nie. Gówniane są w laptopach a ja polecam jej do zabawy dobry komputer stacjonarny  tak by poczuła wiatr w żaglach, a nie zabawa na jakim starym rzęchu po leasingowe bo zapewne kolega polecił komputer bo tanio, bo super bo HP z i7. Też przechodziłem to sam i wiem co pisze. Straciłem dużo pieniędzy bo chciałem tanio. Póżniej się okazało że Windows to ściema bo licencja nie przeszła na mnie. I musiałem szukać.

To jedna. A po drugie napisałem, że to tylko moja subiektywna ocena. Mam prawo tak twierdzić i mnie nie obrażaj tekstem "bełkot".
Nie umiesz uszanować zdania innych to się nie wypowiadaj lub udowodnij, że się mylę.
« Ostatnia zmiana: 2019-03-17, 19:02:22 wysłana przez parana »

Offline mackeire

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
Odp: [WINE] vs Microsoft Windows
« Odpowiedź #18 dnia: 2019-03-17, 19:09:26 »
A jak ktoś pyta o motocykl to zapewne polecasz samochód ?
Laptop to laptop, blaszak to blaszak. Nie mieszaj. Bełkot nic nie wnoszący do wątku  i tyle o tym.

parana

  • Gość
Odp: [WINE] vs Microsoft Windows
« Odpowiedź #19 dnia: 2019-03-17, 19:20:21 »
W takim razie przepraszam, że się śmiałem się włączyć w dyskusję, nigdy więcej się nie odezwę.