System > Instalacja

Przygotowanie PenDrive krok po kroku pod system Enigma2 dla Dekoderów

<< < (5/5)

MójPan:
Zgemma pozamiatała już nboxy, swojego czasu też się z tym użerałem. Potem przyszła pora na słynnego Pace (HDS). Tymczasem, ten sprzęt jest już kompletnie za stary! pierwsze 5800sx były już w Europie w 2006 roku, w Polsce chyba "n" wprowadizło to w 2008/2009. Enigma2 moim zdaniem jest mega przebajerzona nawet, gdy ma hulać na serii BZZB. Obecnie jeszcze siedzę na Pace )zależało mi na 2 głowicach DVBS-S2 i dysku w środku). Jedyny plus Enigmy w tymże Pace to taki że nie zakłada hasła na dysk (w stosunku do oryginalnego softu dekodera). Na najnowszych kartach Canal+ Enigma lubi kodów nie przepuścić i to średnio ze 2,3 razy w miesiącu, nie odbiera też komunikatów od operatora. Hitem był komunikat nadany do użytkownika xxxyyy, jakiś czas temu na ekranie wyskakuje info że koniec abo się zbliża, nie wpłynęła kasa. Komunikat dotyczył innego numeru karty i pochodził z Cyfrowego Polsatu :D a ja nigdy w tym karty Polsatu nie miałem.
A co do jakości i efektywności w działaniu, tak ja już wspomniałem, nBoxy nadają się jedynie na śmietnik. Osobiście mam chcicę na Interstara z aż 4 dodatkowymi głowicami pod konwerter Quad, oby sobie w locie nagrywało jednocześnie aż 5 różych audycji nocą - no ale wąż w kieszeni łapę mi gryzie gdy próbuję wyjąć 500 ojro. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej