Programowanie > Inne

[CSS] Jaka wartość odpowiada za kolorowy jeden brzeg selektora border

(1/2) > >>

prezes.cc:
Chodzi mi o to jakim selektorem zrobie coś takiego:Przeszukałem różne strony i nigdzie nie mogę znaleźć. Na w3schools też nie ma.

parana:
.obramowanie {background-color: paleturquoise;  border-left-color: blue; border-left-width: 5px; border-left-style: solid; width: 200px; height: 50px; text-align: center}

Paweł Kraszewski:

--- Cytat: Zdzisław Knop w 2018-11-17, 17:50:33 ---Chodzi mi o to jakim selektorem zrobie coś takiego:Przeszukałem różne strony i nigdzie nie mogę znaleźć. Na w3schools też nie ma.

--- Koniec cytatu ---
Jak to nie ma na w3schools? Przecież to jest obrazek z https://www.w3schools.com/css/css_border.asp, hdzie jest caly rozdział o robieniu każdej krawędzi inaczej.

prezes.cc:
Zrobiłem tak {border-style: solid;background-color: paleturquoise;  border-left-color: blue; border-left-width: 5px; border-left-style: solid; width: 200px; height: 50px; border-top-width: 0px;border-right-width: 0px;border-bottom-width: 0px;} i pasuje tylko nie wiem jak wyśrodkować tekst w pionie, bo center wyśrodkowuje ale w poziomie.


--- Cytuj ---Jak to nie ma na w3schools? Przecież to jest obrazek z https://www.w3schools.com/css/css_border.asp, hdzie jest caly rozdział o robieniu każdej krawędzi inaczej.
--- Koniec cytatu ---

Obrazek jest z w3schools, ale nie ma pokazane jak to zrobić a ja nie wiedziałem, że można każdy bok oddzielnie formatować

//Edit
Dobra już sobie poradziłem, dzięki za Waszą pomoc.

parana:
vertical-align: middle
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej