Inne > Inne

Co to jest furagina

(1/2) > >>

PumQa:
Cześć wszystkim :) Zmagam się niestety ostatnimi czasy z zapaleniem układu moczowego. Jest to już coraz bardziej irytujące i kompletnie nie wiem jak sprawnie można sobie z tym poradzić... Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Ja się na przykład właśnie zastanawiam warto stosować Furaginę? Jakieś porady na ten temat znalazłam tutaj https://wylecz.to/pl/serwis/leki/co-to-jest-furagina-jak-stosowac-jak-dziala-jak-dlugo-brac-i-ile-tabletek.html uważacie, że rzeczywiście warto stosować ten lek? Może być on skuteczny?

:
Idź do lekarza rady ludzi, którzy się na tym nie znają doprowadzą do tego, że ci się pogorszy.

Robert75:
Ja mam prośbę do admina tego forum, pseudo-użytkownika PumQa należałoby zbanować. Mnie osobiście się zdaję że ten niedorozwój jest użytkownikiem windowsa, i dlatego zadaje takie głupie pytania i nie na temat.

1709:

--- Cytuj ---Idź do lekarza, rady ludzi którzy się na tym nie znają doprowadzą do tego, że ci się pogorszy.
--- Koniec cytatu ---
Zgadzam się podwójnie.
A w przypadku gdyby lekarz nie pomoże, lub trzeba jakoś dożyć do tej wizyty lekarskiej,
to istnieją lepsze strony, blogi, filmiki,
coś w stylu " babcine sprawdzone, naturalne, domowe sposoby ".
Tam czasami nawet pisze jakiej diety uzywac aby pomóc w leczeniu, co szkodzi bardziej, a co bardziej pomaga.
Z wszystkimi radami również trzeba rozsądnie i ostrożnie postępować.
Czyli cokolwiek wybierzesz, czytać np. ulotki, zastanowic sie dwa razy i porownac to z innymi poradami.
Bo jak czytam w ulotce np.

--- Cytuj ---Badania kliniczne wykazały, że pochodne nitrofuranu mają negatywny wpływ na czynność jąder.

--- Koniec cytatu ---
To mnie się czerwona lampka w głowie zapala.

--- Cytuj --- jest użytkownikiem windowsa, i dlatego zadaje takie głupie pytania i nie na temat.
--- Koniec cytatu ---
- Dopiero zadal 1 pytanie
- Napisal w dziale "Inne" wiec zakladam, ze nie mial zlych intencji.
A ty bys odrazu banowal. Przez taką nadgorliwość ostatnio na innym forum dostałem bana na 100 lat.

Robert75:

--- Cytuj ---- Dopiero zadal 1 pytanie
- Napisal w dziale "Inne" wiec zakladam, ze nie mial zlych intencji.
A ty bys odrazu banowal. Przez taką nadgorliwość ostatnio na innym forum dostałem bana na 100 lat.
--- Koniec cytatu ---
To nie jest pierwsze głupie pytanie tego użytkownika, nie wiem czy pamiętasz było takie pytanie o kredyt, ale admin pewnie już je usunął.
Moim zdaniem ten użytkownik robi sobie jaja na tym forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej