Nowe posty

Autor Wątek: Co to jest furagina  (Przeczytany 1087 razy)

Offline PumQa

• Users
  • Nowy na forum
  • *
Co to jest furagina
« dnia: 2018-03-27, 13:54:40 »
Cześć wszystkim :) Zmagam się niestety ostatnimi czasy z zapaleniem układu moczowego. Jest to już coraz bardziej irytujące i kompletnie nie wiem jak sprawnie można sobie z tym poradzić... Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Ja się na przykład właśnie zastanawiam warto stosować Furaginę? Jakieś porady na ten temat znalazłam tutaj https://wylecz.to/pl/serwis/leki/co-to-jest-furagina-jak-stosowac-jak-dziala-jak-dlugo-brac-i-ile-tabletek.html uważacie, że rzeczywiście warto stosować ten lek? Może być on skuteczny?
« Ostatnia zmiana: 2018-04-09, 11:49:03 wysłana przez PumQa »

• Users
  • Nowy na forum
  • *
Odp: Co to jest furagina
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-03-27, 14:44:51 »
Idź do lekarza rady ludzi, którzy się na tym nie znają doprowadzą do tego, że ci się pogorszy.

Offline robson75

• Users
  • Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-03-27, 16:37:18 »
Ja mam prośbę do admina tego forum, pseudo-użytkownika PumQa należałoby zbanować. Mnie osobiście się zdaję że ten niedorozwój jest użytkownikiem windowsa, i dlatego zadaje takie głupie pytania i nie na temat.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110https://anarchyinstaller.org/

Offline 1709

• Users
  • Guru
  • 1709
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-03-27, 23:21:26 »
Idź do lekarza, rady ludzi którzy się na tym nie znają doprowadzą do tego, że ci się pogorszy.
Zgadzam się podwójnie.
A w przypadku gdyby lekarz nie pomoże, lub trzeba jakoś dożyć do tej wizyty lekarskiej,
to istnieją lepsze strony, blogi, filmiki,
coś w stylu " babcine sprawdzone, naturalne, domowe sposoby ".
Tam czasami nawet pisze jakiej diety uzywac aby pomóc w leczeniu, co szkodzi bardziej, a co bardziej pomaga.
Z wszystkimi radami również trzeba rozsądnie i ostrożnie postępować.
Czyli cokolwiek wybierzesz, czytać np. ulotki, zastanowic sie dwa razy i porownac to z innymi poradami.
Bo jak czytam w ulotce np.
Badania kliniczne wykazały, że pochodne nitrofuranu mają negatywny wpływ na czynność jąder.
To mnie się czerwona lampka w głowie zapala.

jest użytkownikiem windowsa, i dlatego zadaje takie głupie pytania i nie na temat.
- Dopiero zadal 1 pytanie
- Napisal w dziale "Inne" wiec zakladam, ze nie mial zlych intencji.
A ty bys odrazu banowal. Przez taką nadgorliwość ostatnio na innym forum dostałem bana na 100 lat.
« Ostatnia zmiana: 2018-03-27, 23:29:27 wysłana przez 1709 »
PS: Brak polskiej czcionki, nie jest to brak lenistwa, a jej brak w systemie i brak czasu na reczne poprawki.

Offline robson75

• Users
  • Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-03-28, 00:08:35 »
- Dopiero zadal 1 pytanie
- Napisal w dziale "Inne" wiec zakladam, ze nie mial zlych intencji.
A ty bys odrazu banowal. Przez taką nadgorliwość ostatnio na innym forum dostałem bana na 100 lat.
To nie jest pierwsze głupie pytanie tego użytkownika, nie wiem czy pamiętasz było takie pytanie o kredyt, ale admin pewnie już je usunął.
Moim zdaniem ten użytkownik robi sobie jaja na tym forum.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110https://anarchyinstaller.org/

Offline 1709

• Users
  • Guru
  • 1709
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-03-28, 02:18:57 »
... nie wiem czy pamiętasz było takie pytanie o kredyt, ale admin pewnie już je usunął.
Nie pamiętam kto to pisał, ale to prawda, było. ( sprawdzałem tylko to co w historii aktualnie jest )

Moim zdaniem ten użytkownik robi sobie jaja na tym forum.
Mnie osobiscie ciezko stwierdzic dopóki ktoś się mieści w jakichś granicach.
Moim zdaniem w tym przypadku może to przypominać

- sztuczną inteligencje, bota
Ponieważ tak jak w przypadku botów, jest kilka odpowiedzi w starych wątkach i nowy temat sugerujący jakiś produkt,
a także brak kontynuowania rozmowy,
podobnie także zachowują się ludzie wynajęci do reklamowania danego produktu.
 brak linków z reklamami może być spowodowany np. jakimś błędem.

- człowieka, ale szukającego towarzystwa do luźnych rozmów na forum, co na niektórych forach może wydać się to dziwne.

Myśle że to nie pierwszy i nie ostatni taki użytkownik.
Lepiej będzie jak PumQa się wytłumaczy dlaczego akurat takie pytania zadaje.
To  może będziemy mieli lepszy jakiś pogląd lub zdanie o nim.

Edytowane
...
Aaa i jeszcze jest coś w rodzaju trojanów które spamują na portalach społecznościowych szyfrując w tekście ( w rożny sposób )
jakieś dane ( żeby nie można było namierzyć odbiorcę ), dlatego niektóre posty mogą wyglądać idiotycznie.
https://niebezpiecznik.pl/post/britney-spears-pomogla-w-komunikacji-zlosliwego-oprogramowania-zgadnij-jak/
« Ostatnia zmiana: 2018-03-28, 11:30:56 wysłana przez 1709 »
PS: Brak polskiej czcionki, nie jest to brak lenistwa, a jej brak w systemie i brak czasu na reczne poprawki.