Inne > Advocacy

Co daje przewód HDMI łączący monitor z kartą graficzną?

<< < (2/4) > >>

miro57:
1. Mniejsze opóźnienia spowodowane niepotrzebną konwersją sygnału analogowego z wyjścia karty graficznej powtórnie na cyfrowy w monitorze.
2. Bardziej czysty obraz - sygnał analogowy podatny jest na wewnętrzne i zewnętrzne zakłócenia.

prezes.cc:

--- Cytat: Miro57 w 2018-02-03, 11:45:08 ---1. Mniejsze opóźnienia spowodowane niepotrzebną konwersją sygnału analogowego z wyjścia karty graficznej powtórnie na cyfrowy w monitorze.
2. Bardziej czysty obraz - sygnał analogowy podatny jest na wewnętrzne i zewnętrzne zakłócenia.

--- Koniec cytatu ---

Ale rozdzielczości większej niż 1920x1080 nie będzie?

miro57:
Rozdzielczość jest określona w danych technicznych karty graficznej i specyfikacji monitora. Jeśli tam nie ma różnic to większej nie będzie.
Jeśli rozdzielczość jest dla Ciebie jedynym miernikiem jakości obrazu to możesz nic nie zmieniać.

prezes.cc:
Co możesz powiedzieć o tym monitorze:

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/monitor-samsung-ls27e391hs-en

//Edit
Znalazłem fajną opcje w monitorze - Game Mode, od razu widać różnicę w wyrazistości obrazu. W połączeniu z kablem HDMI bo zdecydowałem się na zakup to dopiero będzie jazda ;)

prezes.cc:
Podłączyłem przewód do monitora i karty gaficznej ale pojawia się latające okienko w stylu "Sprawdź podłączenie kabla" i czarny ekran. Do Biosu nie mam dostępu. Mam Minta 18.3 Mate.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej