Programowanie > Inne

Wyświetlanie w przeglądarce informacji z serwera TCP

(1/1)

likom93:
Cześć, ostatnio miałem zaliczenie z sieci komputerowych na których mieliśmy do napisania programy: klient TCP, server TCP i stronę internetową. Klient miała się łączyć z serverem i otrzymywać odpowiedź: którym jest klientem czyli np: 1,2,3,4 itp. Tą część zadanie zrobiłem później w domu, problem mam z wysłaniem tego na stronę aby później wyświetlić to w przeglądarce, strona ma być podzielona na 2 ramki. Nie chcę abyście podawali mi gotowego rozwiązania, tylko podesłali jakieś linki, podpowiedzieli tak abym dał radę napisać podobny program na następnym terminie. Korzystamy z takiego narzędzia jak putty. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Paweł Kraszewski:
Może wklej pełną treść zadania - bo z tego co napisałeś wynika, że masz napisać serwer WWW (nie, żeby niewykonalne) - ale raczej nie o to chodzi.

likom93:
Mam do napisania server na protokole np: TCP lub UDP.
http://cpp0x.pl/artykuly/?id=66
Coś jak na tej stronie, i do tego napisać program który wyświetli mi prostą stronę www z informacją o ilość połączeń klienta z serwerem. Prawdopodobnie trzeba to wykonać za pomocą skryptu cgi. Ale nie mam zielonego pojęcia jak skrypt ma pobierać tą informację z serwera TCP.

Paweł Kraszewski:

--- Cytat: likom93 w 2017-06-20, 04:10:32 ---Prawdopodobnie trzeba to wykonać za pomocą skryptu cgi.
--- Koniec cytatu ---
Japrdl... Prawdopodobnie? To jakieś zadanie Schrödingera, że nie wiesz czy trzeba, czy nie trzeba? Nie masz treści zadania?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej