Oprogramowanie > Multimedia

NC plus GO - czy jest na to jakiś sposób?

(1/1)

Kãa Esanæan'eveôse:
Moi rodzice są abonentami NC+ i mają konto na ncplusgo.pl. Na stronie napisane jest, że obecnie nie ma wsparcia dla Linuksa - rodzice używają Linux Mint 17. Próbowałam znaleźć jakieś informacje w sieci, raczej nie jest znane skuteczne rozwiązanie tego problemu. Ktoś twierdził, że to problem Silverlight i można to obejść za pomocą pipelight. W ramach próby, postanowiłam przetestować to najpierw u siebie (nie sądzę, żeby moja nietypowa sytuacja miała jakikolwiek wpływ na wynik testu) - zainstalowałam pipelight i włączyłam odpowiednie pluginy. Efekt - nadal przy próbach oglądania czegokolwiek pokazywało mi "wystąpił błąd odtwarzania (#0)". Ktoś zresztą wypowiadał się, że pipelight raczej też nie pomoże.
Czy wobec tego istnieje jakiś inny sposób, który pozwala obejść problemy z brakiem wsparcia?

920806:
No coz.. Jeslie w Internecie nie powstała jakas mala społeczność krążąca w temacie nc+ to chyba nie :D . Jak to jest podłączone ?

Kãa Esanæan'eveôse:
Podłączone? W przypadku korzystania z tej usługi na komputerze wystarczy tylko zalogować się na swoim koncie, używając odpowiedniej przeglądarki - na stronie można sprawdzić, czy spełnia wymogi i akurat z tym problemu nie miałam. Jeśli dobrze zrozumiałam, nie potrzeba jakiegoś specjalnego łączenia.
Informacji jak dotąd jest jakoś mało, jeśli chodzi o Linuksa, ktoś z NC+ wypowiadał się już jakiś czas temu, dwa lata, jeśli dobrze pamiętam, że raczej nie planują wsparcia w najbliższym czasie, potem na ten temat cisza.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej