Nowe posty

xx Problem ze sterownikami. (5)
2024-04-13, 21:25:16
xx Instalacja xfce4 (2)
2024-04-13, 16:20:17
xx Serie kompilacji bez instalacji dla “emerge” w Gentoo (2)
2024-04-08, 18:40:04
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (17)
2024-04-05, 10:03:46
xx Problem z Linux Lite po instalacji (3)
2024-04-03, 14:23:40
xx Jak właczyć num locka przy starcie systemu debian 12? (12)
2024-04-02, 17:43:54
xx Brak dźwieku w systemie. (5)
2024-04-02, 16:13:41
xx Dystrybucja pod HP Omen (7)
2024-03-29, 11:33:05
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24

Autor Wątek: System nie chce się wyłączyć!!  (Przeczytany 10750 razy)

Stars

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-12-03, 14:14:58 »
Niestety w tym wieku jest zapuzno na leczenie tego ??!!! Dyslekcje się leczyć powinno od dziecka jeśli w wieku 28 -20 lat stwierdzą u ciebie dyslekcje jest zapuzno na jakiekolwiek leczenie ??!!! Proponuje jednak tez poszukać info. o dyslekcji i potem naprzykład mówić zeby nie być leniwym czy coś ??? W puznym wieku jedyne rozwiązanie tego problemu to zdobycie opini specjalisty np. potrzebna mi była na mature bo bez tego bym jej nie zdał !!??

I jeśli wam się nie chce to wam np. napisze mniej wiecej : dyslekcja rozwojowa to jedna z bardziej zawansowanych form, wyróznia się tym że : przepisując teks z książki robi się błedy choc tekst ma się przed sobą ??!! Robienie błędów wszystkiego rodzaju jakie są ortograficzne duże małe litery opuszczanie liter itp. Ktoś kto ma dyslekcje rozwojową pisząc nie widzi błędów jak robi albo zabraknie mu litery !!!

no więc dziekuje ;] ale ja powtórze coś znowu kolesie co na allegro sprzedają linuxy są bardziej uprzejmi niż wy !!! Dosłownie !!! Zapytałem się o Menderka potem suse a oni mi meile odpisują dawają infa mówią ze dożucą np. programy do tego steama zęby mi działa !!!!

Boże a ja się tylko zapytałem ich o kupno ich wersji i że jestem noobek nowy i że się nie znam !!!

A to forum to chyba pomyłka !!!

xadmi

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-12-03, 16:08:55 »
2005-12-03 14:14:58 Stars napisał:

> Niestety w tym wieku jest zapuzno na leczenie tego ??!!! Dyslekcje się leczyć powinno od dziecka
 > jeśli w wieku 28 -20 lat stwierdzą u ciebie dyslekcje jest zapuzno na jakiekolwiek leczenie
 > ??!!! Proponuje jednak tez poszukać info. o dyslekcji i potem naprzykład mówić zeby nie być
 > leniwym czy coś ??? W puznym wieku jedyne rozwiązanie tego problemu to zdobycie opini
 > specjalisty np. potrzebna mi była na mature bo bez tego bym jej nie zdał !!??
 >
 > I jeśli wam się nie chce to wam np. napisze mniej wiecej : dyslekcja rozwojowa to jedna z
 > bardziej zawansowanych form, wyróznia się tym że : przepisując teks z książki robi się błedy
 > choc tekst ma się przed sobą ??!! Robienie błędów wszystkiego rodzaju jakie są ortograficzne
 > duże małe litery opuszczanie liter itp. Ktoś kto ma dyslekcje rozwojową pisząc nie widzi błędów
 > jak robi albo zabraknie mu litery !!!
 >
 > no więc dziekuje ;] ale ja powtórze coś znowu kolesie co na allegro sprzedają linuxy są
 > bardziej uprzejmi niż wy !!! Dosłownie !!! Zapytałem się o Menderka potem suse a oni mi meile
 > odpisują dawają infa mówią ze dożucą np. programy do tego steama zęby mi działa !!!!
 >
 > Boże a ja się tylko zapytałem ich o kupno ich wersji i że jestem noobek nowy i że się nie znam
 > !!!
 >
 > A to forum to chyba pomyłka !!!

 Oni to robią dla pieniędzy ... kolego , nie znasz się jak sam zauważyłeś a więc popełniasz  p o m y ł k i  :)

Maciek_Rutecki

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-12-03, 16:42:25 »
2005-12-03 16:08:55 xadmi napisał:


 >  Oni to robią dla pieniędzy ... kolego , nie znasz się jak sam zauważyłeś a więc popełniasz  p
 > o m y ł k i  :)

I po co to powiedziałeś, takim ludziom najlepiej się wciska zbędny towar :-)

Natomiast na tym forum odpowiedzi udziela się za darmo, nikt nam nie płaci za czyjeś lenistwo, taka jest różnica pomiędzy nami a kolegami z allegro.

BTW. Znam przynajmniej dwie osoby, które mają dysleksję rozwojową a potrafią poprawnie pisać - piszą z błedami, ale przynajmiej używają słownika w komputerze. Co ciekawiej nigdy nie tłumaczyli swoich błędów dysleksją, uważają to za ich prywatną sprawę. Z resztą papierek na dysleksję można łatwo dostać i przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, szczególnie podczas szukania pracy - pracodawca ma to w d...

--
Maciek

Stars

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-12-03, 17:05:07 »
Żyjesz bardzo dziwnym świecie BUAHAHHAH
PAPIEREK NA DYSLEKCJE ŁATWO DOSTAĆ !!!
MASAKRA buahahhahahha !!!

Więcej nobków na tym forum jest niz mi się zdawało i jak zwykle reklamy typu dobre linuxowe społeczenstwo odpadaja juz na maksa wiecej hamstwa niz rozumu !!!!
Żeby stwierodzono u ciebie dyslekcje chodzisz co tydzien albo 2 razy w tygodniu porzez np. miniumum 2 lata do pedagoga który robi z tobą różne ćwiczenia  na psychike czy nie ma przemocy w rodzinie piszeż dyktanda wszytko musi być udokumentowane minimum 2 lata !!! A i nagle twoi koledzy mają taki rodzaj dyslekcji HAHHAH napewano to łykne hahahha jest tyle rodzai że huhu no i dalej jedziemy
ONI TO ROBIĄ DLA PIENIĘDZY !!! BOŻE człoweku zastanów się co mówisz koleś sprzedaje 10 cd za 8 zł z linuxem PODLICZMY TO za samo cd płace a nie im kase boże co za ludzie !!!! Oczywiście daje mu tez kase za przesył piorytetem do mnie odliczone !!! Jednym słowem robi to zadarmo jeszcze trzeba doliczyć koszty które musi on zapłacić za wystawienie licytacje !!! Oni to robią za darmo byle by zwiekszyć grono użytkowników !!! A nie chamskie i cwane odzywki !!!
Jeszcze mi koleś pisze ze dożuci co bede chciał zeby mi działało a tu na forum są takie lenie ze mnei ściska i boli przepuchlina się orbi !!! HEHEHE

PS: mam 23 lata i to ze stwierdzono u mnie dyslekcje było jakies 3 lata temu chcia;lem zdać matóre bo za 1 razem nie zdałem z pola pisemną na dodatek od 18 roku zaczołem chodzić na badania !!! Prosze cię nie wypowiadaj się na tematy o kórych nie masz bladego pojęcia !!! A do słownika nie zaglądam bo nie mam takiej potrzeby a pracuje od 18 roku zycia i żadnemu pracodawcy nie przeszkadzała moja dyslekcja widocznie go to interesowało w takim sensie ze nie widzi nic złego !!! Obecnie studiuje i tez profesorom nie przeszkadza nawet nie chcą zebym przynosił orzeczenia ze mam dyslekcje każą tylko na egzaminie napisać !!!

PS2:

Czytałem odpowiedzi wasze pomocne innym to az mi się śmiać chce tak dokładnie opisujące i rozwiązujace problemy !!! WOW

Maciek_Rutecki

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-12-03, 17:50:10 »
2005-12-03 17:05:07 Stars napisał:

[...]

 > Więcej nobków na tym forum jest niz mi się zdawało i jak zwykle reklamy typu dobre linuxowe
 > społeczenstwo odpadaja juz na maksa wiecej hamstwa niz rozumu !!!!

Bez komentarza.

 > Żeby stwierodzono u ciebie dyslekcje chodzisz co tydzien albo 2 razy w tygodniu porzez np.
 > miniumum 2 lata do pedagoga który robi z tobą różne ćwiczenia  na psychike czy nie ma przemocy
 > w rodzinie piszeż dyktanda wszytko musi być udokumentowane minimum 2 lata !!! A i nagle twoi

Wiem jak to jest, zapewniam Cię.

[...]

 > ONI TO ROBIĄ DLA PIENIĘDZY !!! BOŻE człoweku zastanów się co mówisz koleś sprzedaje 10 cd za 8
 > zł z linuxem PODLICZMY TO za samo cd płace a nie im kase boże co za ludzie !!!! Oczywiście daje
 > mu tez kase za przesył piorytetem do mnie odliczone !!! Jednym słowem robi to zadarmo jeszcze
 > trzeba doliczyć koszty które musi on zapłacić za wystawienie licytacje !!! Oni to robią za
 > darmo byle by zwiekszyć grono użytkowników !!! A nie chamskie i cwane odzywki !!!
 > Jeszcze mi koleś pisze ze dożuci co bede chciał zeby mi działało a tu na forum są takie lenie
 > ze mnei ściska i boli przepuchlina się orbi !!! HEHEHE
 >

Linuksa możesz dostać za darmo, nie płacąc za przesyłkę:

https://shipit.ubuntu.com/

Osobiście zamawiałem 10 kompletów płyt CD (wersja live i instalacyjna).

 > PS: mam 23 lata i to ze stwierdzono u mnie dyslekcje było jakies 3 lata temu chcia;lem zdać
 > matóre bo za 1 razem nie zdałem z pola pisemną na dodatek od 18 roku zaczołem chodzić na
 > badania !!! Prosze cię nie wypowiadaj się na tematy o kórych nie masz bladego pojęcia !!! A do
 > słownika nie zaglądam bo nie mam takiej potrzeby a pracuje od 18 roku zycia i żadnemu
 > pracodawcy nie przeszkadzała moja dyslekcja widocznie go to interesowało w takim sensie ze nie
 > widzi nic złego !!! Obecnie studiuje i tez profesorom nie przeszkadza nawet nie chcą zebym
 > przynosił orzeczenia ze mam dyslekcje każą tylko na egzaminie napisać !!!
 >
 > PS2:
 >
 > Czytałem odpowiedzi wasze pomocne innym to az mi się śmiać chce tak dokładnie opisujące i
 > rozwiązujace problemy !!! WOW

j.w. Bez komentarza

--
Maciek

Stars

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-12-03, 17:54:55 »
Widze ze kolega się popwaił ! HEHE

Moze jeszcze mi podpowie małą drobną żecz !? Cenega jest płatna ale znalazłem wersje na różnych torentach ;] czyli jak dobrze mi się zdaje ściągne se je i zainstaluje ( oczywięcie pewnie z 2 tygodnie się bede męczył) heheh no ale chodzi mi o to czy one normalnie działają darmowy soft mi się podoba :]

Maciek_Rutecki

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-12-03, 18:14:21 »
2005-12-03 17:54:55 Stars napisał:

> Widze ze kolega się popwaił ! HEHE
 >
 > Moze jeszcze mi podpowie małą drobną żecz !? Cenega jest płatna ale znalazłem wersje na różnych
 > torentach ;] czyli jak dobrze mi się zdaje ściągne se je i zainstaluje ( oczywięcie pewnie z 2

[...]

Raczej jest to piracka wersja.

--
Maciek

Stars

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-12-03, 22:31:50 »
Jeszcze jedna małe szybkie pytanie do pana ;] który odpowiada ;] Czy pod tym emulatorem windowsa idzie odpalać programy z windowsa do nauki angielskiego lub inne ;] tak się pytam teortetycznie !!!???

Maciek_Rutecki

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-12-03, 22:56:07 »
2005-12-03 22:31:50 Stars napisał:

> Jeszcze jedna małe szybkie pytanie do pana ;] który odpowiada ;] Czy pod tym emulatorem windowsa
 > idzie odpalać programy z windowsa do nauki angielskiego lub inne ;] tak się pytam teortetycznie
 > !!!???

Nie wiem :-) Najlepiej samemu sprawdzić.


--
Maciek

Czarna14

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-12-02, 21:37:39 »
Mam mandrive 2005 wszystko dobrze działa. Kiedy wybieram opcję uruchom ponownie wszystko dobrze się wyłącza. A jeżeli wybiorę opcję wyłącz komputer dochodzi tyko do pewnego momentu i po prostu nie chce się wyłączyć. Mam już tego dosyć ile można wyłączać przyciskiem...Bardzo proszę o pomoc!

etilen

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-12-02, 22:52:01 »
Witam
Głowy sobie nie dam uciąć ale bzmi to jak problem z modułami "power managment" (acpi albo apm). Sprubuj pogooglowac troche w temacie i sprawdz czy masz któryś z tych modułów.
Pozdrawiam

xadmi

  • Gość
System nie chce się wyłączyć!!
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-12-03, 09:16:15 »
2005-12-02 21:37:39 Czarna14 napisał:

> Mam mandrive 2005 wszystko dobrze działa. Kiedy wybieram opcję uruchom ponownie wszystko dobrze
 > się wyłącza. A jeżeli wybiorę opcję wyłącz komputer dochodzi tyko do pewnego momentu i po
 > prostu nie chce się wyłączyć. Mam już tego dosyć ile można wyłączać przyciskiem...Bardzo proszę
 > o pomoc!

Do jakiego momentu ?
Jeżeli do 'power down' to się nie martw tylko zainstaluj demona 'acpid' uruchom obsługę acpi i będzie grało (może zajść potrzeba pogrzebania w biosie)