Nowe posty

Autor Wątek: Problem z tv outem  (Przeczytany 2569 razy)

  • Gość
Problem z tv outem
« dnia: 2005-12-02, 01:01:21 »
Witam

Jestem nowym uzytkownikiem OpenDCHub\\'a. Jako osoba poczatkujaca chcialem poprosic was o pomoc
w zapewnie blachej jak dla wtajemniczonych sprawie. Wszystko dziala jak trzeba mam tylko jeden promblem. Nie moge adminowac serverem poprzez chata DC++ . Logoje sie na odpowiednim porcie klient DC ++ podlancza sie i koniec. Wedlug opisu ktory posiadalem przy stawianiu deamona po zalogowaniu sie na odpowiedni port powinienem podac haslo w nastepujacy sposob ,,$adminpass haslo|\\" . Problem w tym ze nic sie nie dzieje , zaraz po polaczeniu sie z serverem wyskakoje mi taka notka:
,,Open DC Hub, version 0.7.14, administrators port.
All commands begin with \\'$\\' and end with \\'\\".
Probowalem formulki ktora jest zawarta w tej notce ale niestety tez nie daje to zadnych rezultatow hlip hlip. Prosil bym o pomoc w tej jakze blachej dla was zawodowcow sprawie smile.gif

Z gory dzieki za jakas pomoc.

klr650

  • Gość
Problem z tv outem
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-01, 23:51:48 »
Witam posiadam Karte graficzna 3D Rage Pro AGP 1X/2X i niestety ale po podlaczeniu telewizora dziala mi do momentu logowania w Linuxie czyli w momecie kiedy sprawdza liste wszystko wyswietla super ale po za logowaniu pojawia sie czerwony ekran w TV na monitorze jest dobrze i lipa co robic prosze o jakas pomoc !!!

Pozdrowienia

transpacyfic

  • Gość
Problem z tv outem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-17, 15:25:39 »
2005-12-01 23:51:48 klr650 napisał:
Ja mam ten sam problem tylko na grafice GF FX5500. Podinstalowałem sterownik od NVidi i s-video dziła tylko pod WIN XP

kaczor1984

  • Gość
Problem z tv outem
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-17, 15:54:31 »
2005-12-01 23:51:48 klr650 napisał:

> Witam posiadam Karte graficzna 3D Rage Pro AGP 1X/2X i niestety ale po podlaczeniu telewizora
 > dziala mi do momentu logowania w Linuxie czyli w momecie kiedy sprawdza liste wszystko
 > wyswietla super ale po za logowaniu pojawia sie czerwony ekran w TV na monitorze jest dobrze i
 > lipa co robic prosze o jakas pomoc !!!
 >
 > Pozdrowienia

jesli masz zainstalowane sterowniki (chociaż nie wiem czy bez sterowników tego nie ma ) to uruchom fireglcontrolpanel i pogrzeb w ustawieniach

j3drek

  • Gość
Problem z tv outem
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-17, 16:52:48 »