Nowe posty

Autor Wątek: Problem z karta EW-7128g polaczenie bezprzewodowe ..  (Przeczytany 318 razy)

Ozzir

  • Gość
Problem z karta EW-7128g polaczenie bezprzewodowe ..
« dnia: 2006-11-13, 18:04:24 »
Męczę się już całkiem spory okres czasu z tą kartą.. niestety nie udało mi się uruchomić internetu.. czyniłem następujące kroki: zainstalowałem sterwonik rt61 ktory spowodowal wykrycie sieci do ktorch moge sie połączyć niestety przy konfiguracji plików ifcfg-ra0 i rt61sta.dat kończę.. na niektórych forach bylo napisane żeby usunąć plik rt61sta.dat i skupić się na ifcfg-ra0 tak więc zrobiłem.. doszedłem do tego iż karta (tak mi się wydaje) łączyła się z serwerami dhcp niestety wyskakiwał następujący komunikat SIOCSIFNETMASK: Zły argument, czy to mogło być powodem tego że w dalszym ciągu nie mogę się połączyć z internetem? Kolejnym błedem był bład: Warning: Driver for device ra0 has been compiled with version 20 of Wireless Extension, while this program supports up to version 19. Some things may be broken... (o co chodzi ? bo jeśli o to że ra0 było skompilowane z uzyciem wireless-tools 20 to nie wiem moze z poczatku tak ale pozniej kompilowalem z uzyciem 28 tak ze nie wiem .. o ile dobrze mi sie wydaje) z góry dziękuję za wszelką pomoc pozdrawiam ..