Nowe posty

Autor Wątek: Localhost  (Przeczytany 2358 razy)

endriu 100

  • Gość
Localhost
« dnia: 2005-11-23, 15:03:52 »
Witam mam taki problem
posiadam skaner mustek 1200 UB ogulnie nie ma z nim problemu i w wiekszosci aplikacji wystepuje i dziala bez zarzutow ale w gimpi (ver 2.2.4) go nie ma (a wim ze powinien byc)
zawsze jak instalowalem linuxa i skaner byl podczas instalacji podlaczony to w gimpie byl a jak najpierw zainstalowalem system a potem podlaczylem skaner to wszedzie jest tylko w gimpienie ma co robic jak ten skaner tam wcicnac.

Z gory dzienki.

Maciek_Rutecki

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-23, 21:37:28 »
2005-11-23 15:03:52 endriu 100 napisał:

> Witam mam taki problem
 > posiadam skaner mustek 1200 UB ogulnie nie ma z nim problemu i w wiekszosci aplikacji wystepuje
 > i dziala bez zarzutow ale w gimpi (ver 2.2.4) go nie ma (a wim ze powinien byc)
 > zawsze jak instalowalem linuxa i skaner byl podczas instalacji podlaczony to w gimpie byl a jak
 > najpierw zainstalowalem system a potem podlaczylem skaner to wszedzie jest tylko w gimpienie ma
 > co robic jak ten skaner tam wcicnac.
 >
 > Z gory dzienki.

Na google szukał?

http://www.mail-archive.com/pld-users-pl@lists.pld-linux.org/msg05116.html

Przeczytaj uważnie do samego końca cały wątek.

--
Maciek

endriu 100

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-24, 23:16:11 »
sprawdzilem link problem opisany dosyc obszernie
ale potem doszedlem ze nie mialem zainstalowanego
sane-frontends ktory umozliwia skanowanie pod gimpem

Krynek

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-23, 11:58:13 »
Witam!
Mam problem z linuxem MDV 2006.
Zakupiłem go na aukcji w sześciopaku. System instaluje się bez problemu, tylko w momencie kiedy powinien wejść do pulpitu żąda nazwy użytkownika oraz hasła. W trakcie instalacji nie podawałem żadnych nazw oraz haseł. Tak jest za każdym razem. Instalowałem tego linuxa kilka razy za każdym razem to samo. Proszę o pomoc.

darvark

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-23, 12:06:08 »
nie ma takiej mozliwoscie zebys zainstalowal linuska poprawnie bez podawania hasla chociazby do konta root. i normalne ze sie nie zalogujesz. to jest jedna z cech linuksow. sa uzytkownicy i hasla bez nic nie ma pracy. nie to co w windowsie ze kazdy pracuje na tym samym koncie

Krynek

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-23, 12:58:51 »
2005-11-23 12:06:08 darvark napisał:

> nie ma takiej mozliwoscie zebys zainstalowal linuska poprawnie bez podawania hasla chociazby do
 > konta root. i normalne ze sie nie zalogujesz. to jest jedna z cech linuksow. sa uzytkownicy i
 > hasla bez nic nie ma pracy. nie to co w windowsie ze kazdy pracuje na tym samym koncie

Sorki ale jestem nowicjuszem jeśli chodzi o linuxa. Dzięki za pomoc problem zniknął.

chmooreck

  • Gość
Localhost
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-11-23, 13:52:27 »
> Dzięki za pomoc problem zniknął.

super rozwiazanie !!
tez tak chce umiec... ;-)