Nowe posty

Autor Wątek: mc przez ssh=strasznie wolne  (Przeczytany 1819 razy)

Ettercap

  • Gość
mc przez ssh=strasznie wolne
« dnia: 2006-08-02, 12:41:28 »
Witam serdecznie.
Po niedawnych przygodach związanych z awariami komputera i samego Windowsa, postanowiłem zainstalować Linuxa a mianowicie trzypłytową edycję Mandrakelinux 10.0 official download edition.
I już podczas instalacji zaczynają się schody, odpaliłem komputer z włożoną pierwszą płytką do CD-Romu, załadowało się menu instalacji Linuxa, kliknąłem enter i zaczęło się...
Po ustawieniu partycji, wybraniu pakietów, podczas samej instalacji ciągle wiesza się komputer. nie wiem czy to może normalne ale podczas nagrywania jakiegoś pliku wszystko staje, mysz się nie porusza a CD-Rom po minucie przestaje się kręcić.
Pozdrawiam

Avallach

  • Gość
mc przez ssh=strasznie wolne
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-02, 14:21:08 »
Pamiętam, że ja miałem podobne problemy z Mandrake 9.0 lub 9.1 (nie pamiętam już) ale wiem że też stawał... Obraz się wtedy ściągnął z błędem tak konkretnie to był uwalony jeden pakiet...
Kiedy instalowałem ubuntu i stawała instalacja to okazało się że miałem uszkodzona kartę graficzną...

Ettercap

  • Gość
mc przez ssh=strasznie wolne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-02, 21:31:34 »
Ok! udało się, już wszystko jest w porządku!
Faktycznie obraz Mandrake 10.0 był uszkodzony :) dzięki równierz że zmusiliście mnie do myślenia :D ten post piszę właśnie z Linuxa Mandrivy :D

magnusek

  • Gość
mc przez ssh=strasznie wolne
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-02, 04:22:44 »
Witam,

od niedawna uzywam ssh i zdaje mi sie ze na poczatku smigalo szybka a na stan dzisiejszy poprostu chodzi wolne :(

mam slacka 10.2
oba komputery sa w tej samej sieci
laczenie z ssh jest szybkie
sshd na linuxie
winshit putty


ma moze ktos podobny problem?
pozdrawiam

magnusek

  • Gość
mc przez ssh=strasznie wolne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-02, 13:30:00 »
problem sam sie rozwiazal, wszystko chodzi juz jak nalezy