Nowe posty

Autor Wątek: instalacja amule  (Przeczytany 2266 razy)

Kapitan_hak

  • Gość
instalacja amule
« dnia: 2006-07-31, 09:09:55 »
Jak spolszczyć kde(instalowałem go z płyt debiana 3.1r2 czyli sarge, wersji nie znam)?? Z góry THX

guzzi1

  • Gość
instalacja amule
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-31, 10:51:46 »
2006-07-31 09:09:55 Kapitan_hak napisał:

> Jak spolszczyć kde(instalowałem go z płyt debiana 3.1r2 czyli sarge, wersji nie znam)?? Z góry
 > THX

apt-get install kde-i18n-pl

kakadeb

  • Gość
instalacja amule
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-30, 20:57:35 »
mam debiana w wersji 3.1r2 i mam problem z zainstlowaniem amule
szukalem juz w innych tematach ale jakos mi to nie pomaga....

problem jest nastepujacy: sciagnolem sobie jakis spakowany plik o nazwie ''aMule-2.1.-.tar.bz2'' i nie moge tego rozpakowac z dwoch powodow ( albo cos zle robie albo po prostu tego nie umiem )......moze jest jakis inny spsob instalacji amule ? jesli tak to prosze o pomoc...........no a jesli nie idzie inaczej tego zainstalowac to prosilbym o SZCZEGOLOWE opisanie co mam krok po kroku zrobic !!

wiem ze jest juz duzo podobnych tematow ale w wiekszosci sa to problemy z uruchomieniem itp. a jak juz pisze o instalacji to i tak nic z tego nie rozumiem :/

Prosze o Pomoc !!





TheUsh

  • Gość
instalacja amule
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-30, 21:22:00 »
2006-07-30 20:57:35 kakadeb napisał:

> mam debiana w wersji 3.1r2 i mam problem z zainstlowaniem amule
 > szukalem juz w innych tematach ale jakos mi to nie pomaga....
 >
 > problem jest nastepujacy: sciagnolem sobie jakis spakowany plik o nazwie
 > ''aMule-2.1.-.tar.bz2'' i nie moge tego rozpakowac z dwoch powodow ( albo cos zle robie albo po
 > prostu tego nie umiem )......moze jest jakis inny spsob instalacji amule ? jesli tak to prosze o
 > pomoc...........no a jesli nie idzie inaczej tego zainstalowac to prosilbym o SZCZEGOLOWE
 > opisanie co mam krok po kroku zrobic !!
 >
 > wiem ze jest juz duzo podobnych tematow ale w wiekszosci sa to problemy z uruchomieniem itp. a
 > jak juz pisze o instalacji to i tak nic z tego nie rozumiem :/
 >
 > Prosze o Pomoc !!

Dla debiana nie ma moze pakietow binarnych? po co od razu bierzesz sie za kompilacje jak zapewne mozesz to zainstalowac za pomoca polecenia apt-get ...

kakadeb

  • Gość
instalacja amule
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-30, 21:31:08 »
> Dla debiana nie ma moze pakietow binarnych? po co od razu bierzesz sie za kompilacje jak
 > zapewne mozesz to zainstalowac za pomoca polecenia apt-get ...
 

wpisałem apt-get install amule ale pisze mi że nie ma takiego pakietu czy cos w tym stylu - co mam dalej robic? ? w programie ''synaptic'' tez nic nie znalazlem oprocz ''mule-ucs'' ale nie wiem co to jest i nie moge tego uruchomic :/

co robic??


gregus

  • Gość
instalacja amule
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-30, 22:46:46 »