Nowe posty

Autor Wątek: iptables: No chain/target/match by that name CONNLIMIT  (Przeczytany 329 razy)

Huh what ?

  • Gość
Witam! Jestem początkującym użytkownikiem linuxa, posiadam wersję Mandriva 2006 i mam problem z instalacją tleenX\\'a. Czy ktoś może mi pomóc i napisać w jaki sposób się go instaluje z \\"tar.gz\\" lub lepiej z \\"rpm\\".
Nigdzie nie mogę znaleść strony z której mógłbym ściągnąć działające pod mandrivą pakiety rpm tleenX\\'a. Dobrze by było gdyby ktoś krok po kroku wytłumaczył biednemu użytkownikowi (czyli mi) jak zainstalować ten cholerny program.

de_laurent

  • Gość
iptables: No chain/target/match by that name CONNLIMIT
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-22, 12:34:04 »
Czesc!
Tak samo jak wszystkie inne tar.gz i rpm. W internecie sa tysiace stron opisujace ten proces... Na tej stronie tez jest kilkadziesia postow na ten temat, poszukaj.

Elwis

  • Gość
iptables: No chain/target/match by that name CONNLIMIT
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-22, 21:40:58 »
rpmy to są chyba do każdej dystrybucji te same, więc możesz poszkać na serwerach pld naprzykład. Jeśli chodzi o tar.gzy to polecam www.wszystko.tk

sys

  • Gość
iptables: No chain/target/match by that name CONNLIMIT
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-23, 18:33:14 »
Leń na leniu :/ starczy google przegrzebać...a jak nie zawsze Ci zostaje tlen pod jabberem lub QTlen powodzenia...

ukasz20

  • Gość
iptables: No chain/target/match by that name CONNLIMIT
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-21, 21:53:29 »
witam

spatchowalem iptables 1.2.11 i kernela 2.4.32 patchem na connlimit i wyskakuje mi blad jak w tytule tematu. dla wyjasnienia mam wszystko wkompilowane na stale wiec odpada kwestia niezaladowanego modulu.

jeszcze przy okazji sie spytam jak ograniczyc zywotnosc polaczen bo gdzies wyczytalem ze polaczenia wisza przez 5 dni !!!

PLEASE HELP