Nowe posty

Autor Wątek: Fax-modem Motorola Sprinter V.92  (Przeczytany 2415 razy)

sys

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-16, 16:05:39 »
2006-06-16 16:01:07 mateuszuk napisał:

> Mam Mandrake 10.1 Kde 3.2.3 Relase 2.6.8.1-12mdk Machine i686. Nie mam pakietów: g++ c++ gpp aCC
 > C cxx cc++ cl FCC KCC RCC xlC_r xlC. Nie mam ich na płycie. Wiec prosze niech ktoś mi napisze
 > pod spodem krok po kroku skad wzionc i jak skonfigurowac mój system tak aby wygladał jak na
 > zdjenciu zamieszczonym na samym poczatku. Z góry dzienki.
 >

Dziecko umiesz CZYTAC?
easyurpmi.zarb.org

zrob sobie urpmi potem sobie dociagnij zaleznosci wpisujac jako root urpmi c++

potem sobie doinstaluj Superkarambe tez poprzez urpmi najlepiej
i z łaski swojej zrob to, o co się Ciebie prosi, bo takim uporem poczatkujacego maniaka nigdzie nie dojdziesz.

Najpierw naucz się instalować na systemie a potem rób z niego kwiatki, motylki i cuda wianki. I co mnie to co masz na płycie jeśli urpmi sie z internetu konfiguruje, przy czym to co podaje jest w wersji obrazkowej!!!!!!!!

mateuszuk

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-16, 16:14:27 »
Jak mam sobie zrobic to uprmi? Namalować? Czy wysrac?  I co jak je bende miał? Mam je w dupsko wsadzic zeby mi z internetu automatycznie pakiety sciagna takie jak chce? Nie wazne z reszta sam sobie poradze. A tym czasem na razie.......

Underon

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-16, 16:22:14 »
2006-06-16 16:14:27 mateuszuk napisał:

> Jak mam sobie zrobic to uprmi? Namalować? Czy wysrac?  I co jak je bende miał? Mam je w dupsko
 > wsadzic zeby mi z internetu automatycznie pakiety sciagna takie jak chce? Nie wazne z reszta
 > sam sobie poradze. A tym czasem na razie.......

No to kulturalny kolego:

http://gorzow-wlkp.pl/linux/using_urpmi_pl.php

I tutaj wszystko pięknie i ładnie, tylko trzeba zmienić adresy bo sa do starych wersji mandrivy, czyli jak jest:

urpmi.addmedia --update updates ftp://ftp.icm.edu.pl/pub/linux/mandrakelinux/official/updates/10.1/main_updates with media_info/hdlist.cz

to ty wpisujesz:

urpmi.addmedia --update updates ftp://ftp.icm.edu.pl/pub/linux/mandrakelinux/official/updates/2006.0/main_updates/ with media_info/hdlist.cz

itd. A i tak nawiasem to jak już chcesz sobie sam radzić i nie zaśmiecaj forum.

sys

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-16, 16:23:11 »
2006-06-16 16:14:27 mateuszuk napisał:

> Jak mam sobie zrobic to uprmi? Namalować? Czy wysrac?  I co jak je bende miał? Mam je w dupsko
 > wsadzic zeby mi z internetu automatycznie pakiety sciagna takie jak chce? Nie wazne z reszta
 > sam sobie poradze. A tym czasem na razie.......

Jeżeli przegnę prosze moderatora o usuniecie tego posta.

Trzeba byc chyba idiota, zeby nie umieć ze stronki krok po kroku graficznie wybrac architektury i systemu.
A juz na pewno skończonym ........ zeby nie umieć linka bez http otworzyć.

Wniosek prosty. Nie chcesz niczego się nauczyć a prócz nieznajomości systemu i rynsztokowego słownictwa na nic więcej Cię nie stać.

Tak jak myslałam, iść na łatwiznę a do tego z pyskiem o wszystko począwszy od braku netykiety.

Wybacz słownictwo, ale jak sobie w dupie dać rady z urpmi nie umiesz, to wracaj na windowsa. Tam masz style xp i inne cuda. A przez takich jak Ty nonszalanckich ignorantów potem się nie ma co dziwić, że większość szlag trafia jak takim jak TY ma pomagać!!

i NIEWAZNE i ZRESZTA... ortografia nie boli....

mateuszuk

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-16, 16:33:24 »
Słuchaj sys nie chodzi mi o to zeby was obrazac tylko o to ze zamiast dac konkretna odpowiedz albo link do jakiejs instrukcji to karzy dodaje cos od siebie i w rezultacie nic nie wiem. To czy przejde na windowsa czy nie to tylko moja sprawa. Teraz jestes kozakiem bo miales wczesniej kontakt z linuxem a ja nie. Jak chcesz to lec na skarge do moderatorów i tak przydalo by sie wywalic ten temat bo z niego smiec sie zrobil... A bledy robie dla tego ze jestem jeszcze dzieciakiem nie umiem poprawnie pisac a office w linuxie musze jeszcze ustawic sobie....

sys

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-16, 16:37:33 »
http://easyurpmi.zarb.org

klikalny link musisz miec? tam wszystko pisze i nie ja JEDNA tutaj Ci ta opcje polecam. Sama mam MDK 10.1 i to najlepsze wyjście na wszelkie cuda z zaleznosciami, ale skoro wiesz lepiej to voila powodzenia...

chmooreck

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-06-16, 18:00:05 »
i chyba nie przeczytales dosc dokladnie pierwszej strony... gdzie byla prosba o przeczytanie najpierw http://rtfm.killfile.pl - jeszcze mozesz nadrobic zaleglosci...

flak

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-06-16, 19:17:29 »
Ja wiem jedno TGZ i PKGTOOL rulz!

;)

Czy przypadkiem Super Karamba nie jest dołączona do nowych KDE? (Nie znam się więc pytam.)

xadmi

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-06-16, 22:06:56 »
2006-06-16 19:17:29 flak napisał:

> Ja wiem jedno TGZ i PKGTOOL rulz!
 >
 > ;)
 >
 > Czy przypadkiem Super Karamba nie jest dołączona do nowych KDE? (Nie znam się więc pytam.)

  Jest dołączona i jeszcze są paczki rpm do mandrake/mandriva , wiec nie widzę problemu : urpmi etc.
 
 P.S.
 Podziwiam ten wątek :D
 Pozdrawiam sys :)

leiah

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-06-16, 23:02:34 »
2006-06-15 22:53:43 mateuszuk napisał:

> Jestem poczatkujacy i chce zeby moje srodowisko graficzne kde wygladalo tak:
 > http://www.kde.pl/images/shoty/280.jpg lub podobnie. Z gory dzienkuje za pomoc.

a nie lepiej tak:
http://img296.imageshack.us/img296/4993/linmac2cs.jpg ?

sys

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-06-17, 00:01:09 »
2006-06-16 23:02:34 leiah napisał:

> 2006-06-15 22:53:43 mateuszuk napisał:
 >
 > > Jestem poczatkujacy i chce zeby moje srodowisko graficzne kde wygladalo tak:
 >  > http://www.kde.pl/images/shoty/280.jpg lub podobnie. Z gory dzienkuje za pomoc.
 >
 > a nie lepiej tak:
 > http://img296.imageshack.us/img296/4993/linmac2cs.jpg ?


mamusiuuu!!!
ludzie...proszę...on ma tylko urpmi zrobic+superkarambę a nie udowadniać wyższość Bozego Narodzenia nad Wielkanocą...

mordki...jesteście FACETAMI, a oni podobno sa konkretni..jak widać nie bardzo :P:P



gelon

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-06-17, 14:42:44 »
2006-06-16 16:14:27 mateuszuk napisał:

> Jak mam sobie zrobic to uprmi? Namalować? Czy wysrac?  I co jak je bende miał? Mam je w dupsko
 > wsadzic zeby mi z internetu automatycznie pakiety sciagna takie jak chce? Nie wazne z reszta
 > sam sobie poradze. A tym czasem na razie.......

....................
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):

brawo za fantazję..;)

leiah

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-06-17, 15:07:25 »
 > mamusiuuu!!!
 > ludzie...proszę...on ma tylko urpmi zrobic+superkarambę a nie udowadniać wyższość Bozego
 > Narodzenia nad Wielkanocą...
 >
 > mordki...jesteście FACETAMI, a oni podobno sa konkretni..jak widać nie bardzo :P:P

ma wszystko na talerzu we wcześniejszych postach. może trzeba pojechać do gościa do domu i mu wszystko zainstalować, skonfigurować i jeszcze obiad ugotować?

mateuszuk

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-06-17, 20:39:04 »
> ma wszystko na talerzu we wcześniejszych postach. może trzeba pojechać do gościa do domu i mu
 > wszystko zainstalować, skonfigurować i jeszcze obiad ugotować?
 >

Mam juz zrobione środowisko graficzne. Nie jest to super extra ale z czasem dojde do perfekcji.

Do komputera bym i tak cie nie dopuscił bo jestem maniakiem ale obiady jak chcesz to mozesz mi gotowac....

gelon

  • Gość
Fax-modem Motorola Sprinter V.92
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-06-17, 20:47:32 »
2006-06-17 20:39:04 mateuszuk napisał:

>  > ma wszystko na talerzu we wcześniejszych postach. może trzeba pojechać do gościa do domu i
 > mu
 >  > wszystko zainstalować, skonfigurować i jeszcze obiad ugotować?
 >  >
 >
 > Mam juz zrobione środowisko graficzne. Nie jest to super extra ale z czasem dojde do
 > perfekcji.
 >
 > Do komputera bym i tak cie nie dopuscił bo jestem maniakiem ale obiady jak chcesz to mozesz mi
 > gotowac....

.....................................
:):):):):):):):):):):):)
brawo za fantaję...;)
mateuszuk weź daj cały ten wątek jakimś kabareciarzom, myślę że w wykonaniiu ani mru mru mógłby zrobić furorę
cześć!:)