Nowe posty

Autor Wątek: Pam Time Modules  (Przeczytany 379 razy)

Hilsim

  • Gość
Pam Time Modules
« dnia: 2006-04-25, 11:27:09 »
No własnie jak wyrzej, brat i kumpel chcieli by miec dobry i darmowy system ale nie maja neta i wtedy zaczynaja sie schody z instlacja :/ brak wtyczek itp. a nie ma jak ich dossać. Potrzebny jest system który miał by wszystkie zalerznosci w instalatorach. I dotego był dobry i prosty. Słyszałem o KateOS ale ich serwer nie obsługuje wznawiania pobierania i nie dałem go rady zassać na raz u siebie, znacie moze jakis inny serwer z KateOS 2.3 z mozliwoscia wznawiania ? Albo jakis inny sytem

skazi

  • Gość
Pam Time Modules
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-25, 12:03:22 »
2006-04-25 11:27:09 Hilsim napisał:

> No własnie jak wyrzej, brat i kumpel chcieli by miec dobry i darmowy system ale nie maja neta i
 > wtedy zaczynaja sie schody z instlacja :/ brak wtyczek itp. a nie ma jak ich dossać. Potrzebny
 > jest system który miał by wszystkie zalerznosci w instalatorach. I dotego był dobry i prosty.
 > Słyszałem o KateOS ale ich serwer nie obsługuje wznawiania pobierania i nie dałem go rady
 > zassać na raz u siebie, znacie moze jakis inny serwer z KateOS 2.3 z mozliwoscia wznawiania ?
 > Albo jakis inny sytem

www.jakilinux.org

Ile razy jeszcze padnie to samo pytanie ?????

opioom

  • Gość
Pam Time Modules
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-25, 19:39:35 »
> www.jakilinux.org
 >
 > Ile razy jeszcze padnie to samo pytanie ?????

Obawiam się że conajmniej raz dziennie!!! Niestety, robi się tu śmietnik. A szkoda. Czy jakiś moderator tego forum panuje nad tym?
Codzinnie ktoś zakłada tu wątek który już był bo nie potrafi skorzystać z wyszukiwarek. Wystarczy spojrzeć na kolumnę z lewej. Siedem jeśli nie więcej wątków już tu było i nadal jest, trzeba tylko poszukać.

halaba

  • Gość
Pam Time Modules
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-24, 22:53:50 »
Witam, Nie jest to moze do konca pytanie Newbie ale zapyta. Moze ktos mi w koncu zalinkuje czyms ciekawym, przedstawiam wiec moj problem. Kiedys odkrylem cos takiego jak Pam_time modules wsumie wiem do czego sluzy tak pobieznie ale niestety na tym konczy sie moja wiedza chcial bym sie czegos dowiedziec na temat dzialania(konfiguracji i wlonczenia) tego modulu oczywiscie nie nazekal bym jak by mi ktos zalinkowal czym o innych modulach Pam ale ten mnie narazie interesuje najbardziej.
P.S Nie mam zielonego pojecia co to jest wpadlem tylko na plik konfiguracyjny chyba i to wszystko wiem do czego sluzy i mi sie to przyda ale nie wiem jak to zkonfigurowac i wogule