Nowe posty

Autor Wątek: Przepis na DNS oparty na MySQL  (Przeczytany 279 razy)

icelion

• Gość
Przepis na DNS oparty na MySQL
« dnia: 2006-03-24, 12:59:53 »
Byłem przez jakiś czas użytkownikiem Fedora Core 4. Na początku wszystko szło gładko, jednak pewnego razu gdy chciałem otworzyć plik w GIMPie okno w którym wybiera się plik znikneło, a sam program wyłączył się.
Samo zamkniecie okna następowało w momencie próby przeszukania listy plików w folderze domowym.
Obecnie mam Auroxa i ze zdumieniem stwierdziłem, że mam ten sam problem. Po jakimś czasie okazało się, że ten sam kłopot mam z Firefoxem.
Co jest tego przyczyną i jak mam temu zaradzić?

zebra

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-24, 15:26:05 »
2006-03-24 12:59:53 icelion napisał:

> Byłem przez jakiś czas użytkownikiem Fedora Core 4. Na początku wszystko szło gładko, jednak
 > pewnego razu gdy chciałem otworzyć plik w GIMPie okno w którym wybiera się plik znikneło, a sam
 > program wyłączył się.
 > Samo zamkniecie okna następowało w momencie próby przeszukania listy plików w folderze
 > domowym.
 > Obecnie mam Auroxa i ze zdumieniem stwierdziłem, że mam ten sam problem. Po jakimś czasie
 > okazało się, że ten sam kłopot mam z Firefoxem.
 > Co jest tego przyczyną i jak mam temu zaradzić?

Po pierwsze spróbuj gimpa uruchomić w konsoli, może coś podpowie. Ewentualnie załóż nowego uzytkownika i zobaczysz, czy tak samo sie dzieje. Być może masz pliki konfiguracyjne w /home/user popaprane.

Offline Robert

• Administrator
  • Guru
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-24, 21:34:28 »
To mi wygląda na błąd ochrony pamięci
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

cmike

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-24, 10:42:25 »
Gdzie znajdę powyższą recepturkę? Może ktoś już coś takiego wypróbował?