Nowe posty

Autor Wątek: Problem z POP3D  (Przeczytany 672 razy)

quidin

  • Gość
Problem z POP3D
« dnia: 2005-12-06, 15:53:29 »
Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z przycinającym się internetem ( Dialog 1024 kb/s ) przy pierwszej instalacji pracowało to wszystko wzorowo. W tej chwili strona wczytuje się bardzo szybko ale np. “obrazki” długo pozostają białymi miejscami . Trwa to nawet do 30sekund.Jaka jest przyczyna tego problemu. Instalowałem system już kilka razy bo myślałem że to ja coś naknociłem w ustawieniach , ale  za każdym razem jest ten sam efekt. dzwoniłem do operatora ale zostałem zbyty stwierdzeniem że oni nie mają wsparcia do linuxa. Na win XP wszystko jest ok.

Pozdrawiam
Quidin

Mandriva 2005/2006 przeglądarki Mozilla i Netscape

sys

  • Gość
Problem z POP3D
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-06, 19:39:04 »
Posprawdzaj wczytywanie grafiki. Poza tym zawsze mozesz skorzystać z Opery.

MichL

  • Gość
Problem z POP3D
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-06, 19:50:21 »
2005-12-06 15:53:29 quidin napisał:

> Witam
 > Od jakiegoś czasu mam problem z przycinającym się internetem ( Dialog 1024 kb/s ) przy
 > pierwszej instalacji pracowało to wszystko wzorowo. W tej chwili strona wczytuje się bardzo
 > szybko ale np. “obrazki” długo pozostają białymi miejscami . Trwa to nawet
 > do 30sekund.Jaka jest przyczyna tego problemu. Instalowałem system już kilka razy bo myślałem
 > że to ja coś naknociłem w ustawieniach , ale  za każdym razem jest ten sam efekt. dzwoniłem do
 > operatora ale zostałem zbyty stwierdzeniem że oni nie mają wsparcia do linuxa. Na win XP
 > wszystko jest ok.
 >
 > Pozdrawiam
 > Quidin
 >
 > Mandriva 2005/2006 przeglądarki Mozilla i Netscape
 >

Dlaczego nie Konqueror??

quidin

  • Gość
Problem z POP3D
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-07, 12:36:45 »
Witam
Gdzie mam sprawdzić wczytywanie grafiki ?.Po za tym przeinstalowałem system na nowo ( surowy ) bez żadnych ustawień z mojej strony. Przy pierwszej instalacji ( czerwiec ) system pracował wzorowo
Ten problem zaczął się około miesiąca temu. Proszę o jakieś wskazówki , jestem już zniechęcony tym dławieniem internetu i jeśli tak to ma być to z niechęcią wrucę do win XP !!!!.

Pozdrawiam
Quidin


sys

  • Gość
Problem z POP3D
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-07, 15:45:09 »
Powiem wprost, mam Operę 8.51 do tego zainstalowana odpowiednia wtyczka do flashplayera i srodowisko javy również poprawnie zainstalowane. Pisalam o grafice, bo wychodzi na to, że się przeglądarka zatrzymuje na wczytywaniu obrazków. Nie mam pojęcia gdzie to w Mozilli jest w każdym razie w Operze narzedzia/preferencje/zaawansowane/zawartość
oczywiście to moja hipoteza co może być powodem, ale skoro pod xp dziala wszystko jak trzeba to nie jest wina łacza tylko konfiguracji przeglądarki pod linuksem

paleo123

  • Gość
Problem z POP3D
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-06, 12:38:08 »
Mam problem z odbiorem poczty. Wysyłam pocztę i dochodzi do adresata, lecz jej nie otrzymuje. Mam Komunikat: NIe można ustanmowić połączenia z serwerem ... (i tu jest wpisane IP mojego serwera). Co jest nie tak? Pomóżcie w jak najprostszy sposób. Jestem laikiem.. Dodam, iż mam Mandrive LE 2005.Z góry dziękuję.