Nowe posty

Autor Wątek: Blueconnect i AUROX 11  (Przeczytany 273 razy)

  • Gość
Blueconnect i AUROX 11
« dnia: 2005-10-27, 11:46:19 »
Witam
Mam problem z partycjami linuksowymi na Laptopie Acer travelmate 4101WLMi, przy tworzeniu partycji pod windowsem w partition magic 8. Za kazdym razem gdy utworze partycje swap (1024MB) oraz jedna ext3 (ok 5 GB) i zainstaluje Fedore3 wszystko dziala ok do pierwszego uruchowmienia windowsa xp, po tym partycje linuksowe znikaja, swapa nie ma wogole ext3 zajmuje 101 MB reszta przestrzeni dyskowej jest niewykorzystana.
Moze wie ktos o co chodzi.

Druga sprawa nie dzialaja mi na tym sprzecie zadne dystrybuje Livecd, probowalem naprawde wielu.
pozdrawiam

darvark

  • Gość
Blueconnect i AUROX 11
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-27, 12:00:18 »
po pierwsze, nigdy nie tworz partycji linuksowych narzedziami stworzonymi do windowsa. bo nie bedzie dobrze dzialac. jak chcesz to partition magic zrob wolne nieprzydzielone miejsce i podziel je disc druidem z instalki fedory. 1 GB swapa to dosc duzo ale no coz twoj wybor. lepiej daj 500MB swap i 5,5GB /

p.grzadziel

  • Gość
Blueconnect i AUROX 11
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-27, 11:14:20 »
Mam problem z Blueconnect-em wAuroxie. Przy próbie uruchomienia skryptu "system-start-blueconnect" pojawia się okienko do wpisania pinu, po wpisaniu znika a że uruchamiam go z konsoli to dostaję komunikat o błędzie ochrony pamięci i na tym koniec. Uruchamiając z menu Start> wykonaj polecenie, nie pokazuje się nic albo że nie może znaleźć skryptu do obsługo serwera pośredniczącego.
Aurox jest z płytek oryginalnych a Blueconnect to OPTION EDGE COMBO.