Nowe posty

Autor Wątek: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce  (Przeczytany 4253 razy)

walec51

  • Gość
zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« dnia: 2015-06-24, 20:08:05 »
Witam.
 
Pomysł na ten serwis zrodził się w mojej głowę parę lat temu, kiedy to znajomi z całego Poznania nagminnie co jakiś czas prosili mnie żebym wpadł zobaczyć co się dzieje z ich kompem. Sam zazwyczaj nie miałem czasu, a przecież z doświadczenia wiem że na każdym osiedlu znajdzie się ogarnięty komputerowiec, co za kilkadziesiąt złotych naprawi sterowniki lub przeinstaluje Windowsa, trzeba go tylko poznać :)
 
Z tą też myślą uruchomiłem parę dni temu: zrobmikompa.pl - mapę informatyków i serwisów komputerowych
 
Co myślicie o tego typu stronce, przyjmie się ? :)

Offline mateo86

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 647
    • Zobacz profil
zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-06-27, 11:24:05 »
Mam mieszane uczucia co do tego, nie wydaje mi się, żeby odniosło to spektakularny sukces. Zawsze znajdzie się ktoś, kto za darmo to zrobi. A jeśli już miałbym płacić, to zaniósłbym kompa to konkretnego serwisu.

Chyba, że masz zamiar uderzyć z tym w firmy. Ale to też wydaje mi się, że trzeba by lekko zmienić formę strony.

walec51

  • Gość
zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-06-27, 13:10:39 »
Problem z serwisami jest taki że tam też zależy na kogo trafisz. Np. kiedyś mojej mamy kompa oddałem do serwisu i stwierdzili że winda wykrzaczą się po dniu pracy bo cd drive jest skopany i źle ją instaluje 0.0 A po pracy dysku ewidentnie dla wprawionego ucha było słychać że zawisa na próbie odczytu bad sektorów. Szybki skan i upewniłem się w przekonaniu że niepotrzebnie za nowy cd'k zapłaciłem ;)

Z tego też ja wole oddać kompa komuś kogo znam niż iść do serwisu. Tą też lukę na zrobmikompa.pl wypełnić choć serwisy są też mile widziane. Oceny użytkowników wszystko rozstrzygną. Na razie jest prosty system poleceń oparty na FB ale dojdzie w przyszłości bardziej złożony system komentarzy.

mateuszinvette

  • Gość
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-06-04, 10:58:15 »
według mnie jest to świetny pomysł, freelancerzy zamiast ogłaszać się na różnego typu portalach ogłoszeniowych mogliby być wszyscy zrzeszeni w jednym miejscu. :)

Offline 1709

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2757
  • 1709
    • Zobacz profil
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-06-04, 15:51:56 »
Edytowano.
Komentarz usunelem, poniewaz niezauwazylem, ze temat zostal zalozony bardzo dawno temu.


« Ostatnia zmiana: 2018-06-04, 20:19:40 wysłana przez 1709 »
PS: Brak polskiej czcionki, nie jest to brak lenistwa, a jej brak w systemie i brak czasu na reczne poprawki.

Offline marcin'82

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-06-04, 22:55:02 »
Arechologia jak byk, spam w stopce ...
marcin82

gryczan

  • Gość
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #6 dnia: 2018-06-09, 16:42:47 »
Trzy lata minęły i strona zrobmiokompa.pl dalej działa więc pomysł może przyjął się.

mrxardas9

  • Gość
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-09-26, 14:48:12 »
Trzy lata minęły i strona zrobmiokompa.pl dalej działa więc pomysł może przyjął się.
Chyba trwa konserwacja serwera, bo u mnie nie działa.

Offline Kronikarz13

  • Users
  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: zrobmikompa.pl - co myślicie o tej stronce
« Odpowiedź #8 dnia: 2019-09-16, 11:44:47 »
niestety pomysł się nie przyjął, a szkoda bo fajny, chociaż teraz o takie sprawy można pytać na grupach osiedlowych