Nowe posty

Autor Wątek: Ustawienia partycji podczas instalacji Fedory  (Przeczytany 1390 razy)

kondzixd

  • Gość
Ustawienia partycji podczas instalacji Fedory
« dnia: 2015-07-02, 23:37:36 »
Witam.
Męczę się z tym już 2 dzień. Nie mogę odpowiednio ustawić partycji podczas instalacji. Zostawiłem specjalnie 50 GB wolnej przestrzeni, ale instalator widzi tylko 2.6 MB. Zrobiłem z tego partycję, to samo. Próbowałem ręcznie poustawiać zasoby dla katalogów (\\, \\root etc.), ale z tym też był problem, czegoś tam brakowało mimo tego że to dodawałem.
Ma ktoś może poradnik jak przygotować partycję do poprawnego zainstalowania tego systemu lub wie co robię źle bo mnie już ręce opadają :)

Pozdrawiam.

Norbi100

  • Gość
Ustawienia partycji podczas instalacji Fedory
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-07-03, 00:41:56 »
Ile masz partycji na dysku?
Pokaż na screenach jak to wygląda.

kondzixd

  • Gość
Ustawienia partycji podczas instalacji Fedory
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-07-03, 10:03:20 »
Partycje mam 2 + 50 GB wolnego miejsca.
Jak się robi zrzuty ekranu przy instalacji i gdzie się zapisują?

Offline 1709

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2769
  • 1709
    • Zobacz profil
Ustawienia partycji podczas instalacji Fedory
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-07-03, 21:34:53 »
Zalezy z jakim srodowiskiem sciagles fedore oraz czy uruchomiles odrazu instalator,
generalnie to z live cd jak uruchomisz srodowisko to klawiszem print screen robisz screeny niezaleznie od systemu, czasami musi jeszcze dioda sie swiecic pierwsza od lewej lub musi byc zainstalowany program do robienia zrzutow ekranu, jak zainstalowac fedore masz napewno filmiki na youtube,
ewentualnie jak napiszesz zkad sciagles to moze cos doradzimy lub zrobimy nawet filmik na youtube,
uprzedzajac ktores z pytan - poniewaz nie kazdy z nas tutaj korzysta z fedory.

Edit
https://www.youtube.com/watch?v=8IQtJB2vHR0
https://www.youtube.com/watch?v=ywvFZVlJ6ZA
PS: Brak polskiej czcionki, nie jest to brak lenistwa, a jej brak w systemie i brak czasu na reczne poprawki.