Nowe posty

Autor Wątek: Problem z połączeniem FTP przez gftp.  (Przeczytany 4102 razy)

snycerz

  • Gość
Problem z połączeniem FTP przez gftp.
« dnia: 2014-09-06, 17:03:36 »
Witam szanownych forumowiczów.
Od niedawna korzystam z systemu Ubuntu 14.04.
Posiadam stronę internetową z którą pojawił się pewien problem. Aby go rozwiązać muszę uzyskać połączenie FTP z serwerem. Jednak gdy próbuję to zrobić poprzez gftp, wyskakuje mi komunikat: "530 User name and password do not match."
Użytkownik i hasło na 100% pasują.
W czym może leżeć problem?
Próbowałem też połączyć się przez "mc", lecz tam komunikat o niepoprawnym loginie dla użytkownika.
Na pewno ja robię coś źle, lecz nie wiem co i sam do tego nie dojdę.
Dlatego też proszę o pomoc.
Na serwerze owym mam Wordpressa, i ostatnio nie mogę wbić na panel admina, gdyż dostaję komunikat: "404 Not Found
The request /wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.szczepansnycerz.pl%2Fwp-admin%2F&reauth=1 was not found on this server. "
Pozdrawiam.

Offline 1709

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2769
  • 1709
    • Zobacz profil
Problem z połączeniem FTP przez gftp.
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-09-06, 18:40:58 »
Moze przetestujesz programu
FileZilla
moze takze fireftp bedzie dobre?
( fireftp to wtyczka do przegladarki firefoxa )
PS: Brak polskiej czcionki, nie jest to brak lenistwa, a jej brak w systemie i brak czasu na reczne poprawki.

snycerz

  • Gość
Problem z połączeniem FTP przez gftp.
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-09-06, 20:19:24 »
Zainstalowałem wtyczkę fireftp. Gdy próbuję się łączyć z serwerem, dalej ten sam problem: "530 User name and password do not match." Gdy natomiast dam Anonymous podczas łączenia, wtedy ok, ale nic nie widać po połączeniu na serwerze.

snycerz

  • Gość
Problem z połączeniem FTP przez gftp.
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-09-06, 20:28:26 »
Hmm... Problem rozwiązany. Wszedłem na "hołm".pl > Hosting > serwery > na skróty_zmień hasło. I teraz nowe hasło które dałem pasuje. Ale wcześniejsze też dobre było bo mi uznało przy zmianie...
Dziwne. Tak czy inaczej, dziękuję za polecenie FireFTP.
Pozdrawiam.