Dystrybucje Linuksa > *Suse

SUSE 9.2

(1/2) > >>

Inferno Hell:
Ludzie poratujcie zrobiłem wszystko jak napisano w artykule dotyczącego instalacji Azureusa a jednak musiałem coś skocić powiedzcie co tu tszeba zrobić.

Starting Azureus...
Loading Azureus:
/usr/java/jre1.5.0_05/binjava -Xms16m -Xmx128m -cp \\"/opt/azureus/Azureus2.jar:/opt/azureus/swt.jar:/opt/azureus/swt-mozilla.jar:/opt/azureus/swt-pi.jar\\" -Djava.library.path=\\"/opt/azureus\\" -Dazureus.install.path=\\"/opt/azureus\\" org.gudy.azureus2.ui.swt.Main \\'\\'
/opt/azureus/azureus: line 112: /usr/java/jre1.5.0_05/binjava: No such file or directory
Azureus TERMINATED.

i sie nie uruchamia....

Inferno Hell:
2005-11-07 17:13:09 Inferno Hell napisał:

> Ludzie poratujcie zrobiłem wszystko jak napisano w artykule dotyczącego instalacji Azureusa a
 > jednak musiałem coś skocić powiedzcie co tu tszeba zrobić.
 >
 > Starting Azureus...
 > Loading Azureus:
 > /usr/java/jre1.5.0_05/binjava -Xms16m -Xmx128m -cp
 > \\"/opt/azureus/Azureus2.jar:/opt/azureus/swt.jar:/opt/azureus/swt-mozilla.jar:/opt/azureus/swt-pi.jar\\"
 > -Djava.library.path=\\"/opt/azureus\\" -Dazureus.install.path=\\"/opt/azureus\\"
 > org.gudy.azureus2.ui.swt.Main \\'\\'
 > /opt/azureus/azureus: line 112: /usr/java/jre1.5.0_05/binjava: No such file or directory
 > Azureus TERMINATED.
 >
 > i sie nie uruchamia....

Zaśmieciłem tylko forum wybaczcie.... nie wstawiłem czegoś oczywistego w edytowaniu \\"/\\"

dibo_6:
Mam mały problem. Posiadam laptopa procek 1,5 gHz, 192 MB RAMu, karta graficzna 128 MB i dysk 40 GB. Do sprzetu dostalem plytke SUSa 9.2. Gdy ja odpalam to wyskakuje mi napis ze potrzebuje minimum 256 mb pamieci. Szukalem na necie wymagan tego systemu i wszedzie jest napisane ze wymagania to 128 mb ramu a rekomendowane jest 256. Nawet tutaj w jednym watku uzytkownik na 128 mb ramu posiada zainstalowanego SUSA 9.2. Czy moze mi ktos cos doradzic co mam zrobic zeby zainstalować susła??

Robert:
2005-11-07 15:55:27 dibo_6 napisał:

> Mam mały problem. Posiadam laptopa procek 1,5 gHz, 192 MB RAMu, karta graficzna 128 MB i dysk 40
 > GB. Do sprzetu dostalem plytke SUSa 9.2. Gdy ja odpalam to wyskakuje mi napis ze potrzebuje
 > minimum 256 mb pamieci. Szukalem na necie wymagan tego systemu i wszedzie jest napisane ze
 > wymagania to 128 mb ramu a rekomendowane jest 256. Nawet tutaj w jednym watku uzytkownik na 128
 > mb ramu posiada zainstalowanego SUSA 9.2. Czy moze mi ktos cos doradzic co mam zrobic zeby
 > zainstalować susła??


Zainstaluj sobie 9.3, albo 10.0
9.2 to już starością trąci

dibo_6:
No dobrze, ale chcialbym najpierw zainstalowac 9.2 zeby sie obyc z nowym systemem i poznac go troche.

Czyzby na moim sprzecie nie bylo mozliwe zainstalowanie SUSE 9.2 ??????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej