Nowe posty

Autor Wątek: power point pod linuxa  (Przeczytany 4704 razy)

Megadeth

  • Gość
power point pod linuxa
« dnia: 2005-11-09, 00:59:00 »
Najogólniej chodzi mi o to w jaki sposób pozbyć się starego systemu z kompa. Przypuśćmy że mam zainstalowanego WINDOWSA i teraz mam zamiar zainstalować LINUXA, ale nie chce mieć tego starego WINDOWSA na dysku..interesuje mnie tylko czysty LINUX plus tam jego oprogramowanie dodatkowe. Jak to wszystko się odbywa? Czy można bezpośrednio podczas instalacji LINUXA skasować WINDOWSA?

chmooreck

  • Gość
power point pod linuxa
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-09, 01:07:00 »
2005-11-09 00:59:00 Megadeth napisał:

> Najogólniej chodzi mi o to w jaki sposób pozbyć się starego systemu z kompa. Przypuśćmy że mam
 > zainstalowanego WINDOWSA i teraz mam zamiar zainstalować LINUXA, ale nie chce mieć tego starego
 > WINDOWSA na dysku..interesuje mnie tylko czysty LINUX plus tam jego oprogramowanie dodatkowe.
 > Jak to wszystko się odbywa? Czy można bezpośrednio podczas instalacji LINUXA skasować WINDOWSA?
 >

wystarczy podczas instalacji linuksa zmienic typ partycji na ktorej byl windows na linuksowa i mozesz spokojnie na niej instalowac...
o winde sie nie martw - nie przezyje...

Megadeth

  • Gość
power point pod linuxa
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-09, 15:14:41 »
2005-11-09 01:07:00 chmooreck napisał:

> 2005-11-09 00:59:00 Megadeth napisał:
 >
 > > Najogólniej chodzi mi o to w jaki sposób pozbyć się starego systemu z kompa. Przypuśćmy że
 > mam
 >  > zainstalowanego WINDOWSA i teraz mam zamiar zainstalować LINUXA, ale nie chce mieć tego
 > starego
 >  > WINDOWSA na dysku..interesuje mnie tylko czysty LINUX plus tam jego oprogramowanie
 > dodatkowe.
 >  > Jak to wszystko się odbywa? Czy można bezpośrednio podczas instalacji LINUXA skasować
 > WINDOWSA?
 >  >
 >
 > wystarczy podczas instalacji linuksa zmienic typ partycji na ktorej byl windows na linuksowa i
 > mozesz spokojnie na niej instalowac...
 > o winde sie nie martw - nie przezyje...


..::: Dzięki :::..

droida

  • Gość
power point pod linuxa
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-08, 23:17:38 »
witam
mam mały problem...no dobrze nie mały;/...otóż mam prezentaje w power poincie i nie moge tego odczytać na linuxie...czy jest jakiś program dla linkuxa który może mi zastąpić power pointa??

flak

  • Gość
power point pod linuxa
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-08, 23:33:10 »
2005-11-08 23:17:38 droida napisał:

> witam
 > mam mały problem...no dobrze nie mały;/...otóż mam prezentaje w power poincie i nie moge tego
 > odczytać na linuxie...czy jest jakiś program dla linkuxa który może mi zastąpić power pointa??

Ot choćby OpenOffice.org a dokładniej mówiąc OpenOffice.org Impress.
OpenOffice posiada niezły importer/eksporter dokumentów MS Office (w tym do PowerPointa)

droida

  • Gość
power point pod linuxa
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-09, 21:32:08 »
ok  działa ..dziekuje :)