Nowe posty

Autor Wątek: granie xmmsa  (Przeczytany 4802 razy)

axlinux

  • Gość
granie xmmsa
« dnia: 2005-11-03, 21:37:16 »
Od ponad dwóch lat prowadzę własna stronę internetową poświęconą Linuksie i zachęcam każdego, kto jest zainteresowany do wymiany linków lub buttonów.

www.linuxpl.end.pl

Propozycje proszę kierować tutaj do forum albo na maila lub na księgę gości na mojej stronie.

Pozdrawiam

Xax79

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-03, 21:56:31 »
Na stronke wszedlem, pozwiedzalem. Nawet fajna.

Mam tylko jedno ale: ortografia, ktora stoi na dosyc wstydliwym poziomie. Urzytkownik ? Zainplementowane ?
Fakt, ze kurczowo sie tego trzymasz swiadczy dobitnie, ze to nie przypadkowe literowki. Troche bym nad tym popracowal :)

Sory za czepialstwo nie na temat, taka mam nature choc humanista nie jestem :)

axlinux

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-03, 22:53:32 »
Błędy ortograficzne staram się poprawiać na bieżąco, jednak zawsze może mi jakiś gdzieś zostać. Hmm nie wiem gdzie to napisałem, ale jak to znajdę je to napewno poprawię. Poza tym moje teksty piszę w późnych godzinach wieczornych, na pewno mogą się gdzieś pojawić orty, gdy umysł jest już zmęczony. Chcę również zauważyć, że ty także piszesz i robisz literówki – połykasz ć i ź. Abiword również nie poprawia wszystkich błędów. Pozdrowienia :):)

I co dalej z tą wymianą??

de_laurent

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-04, 22:05:27 »
Nie przygladalem sie twojej stronie, ale na 1. rzut oka wyglada calkiem ok. Jedyne co mnie wkur...zylo i to od razu, na samym poczatku, to to, ze twoja strona zmienia rozmiar okna mojej przegladarki. Wylacz to prosze - przez wiekszosc uzytkownikow nie bedzie to lubiane...

Pozdrowienia

Maciek_Rutecki

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-05, 10:04:27 »
2005-11-04 22:05:27 de_laurent napisał:

> Nie przygladalem sie twojej stronie, ale na 1. rzut oka wyglada calkiem ok. Jedyne co mnie
 > wkur...zylo i to od razu, na samym poczatku, to to, ze twoja strona zmienia rozmiar okna mojej
 > przegladarki. Wylacz to prosze - przez wiekszosc uzytkownikow nie bedzie to lubiane...
 >
 > Pozdrowienia

Dołączam się do tej wypowiedzi.

axlinux

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-05, 13:43:21 »
Mnie osobiście też to denerwuje ale to wina aliasu, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Jak kogoś to denerwuje to może skorzystać z tego adresu: http://www.xthost.info/linuxpl/ lub www.linuxpl.free.pl.

Pozdrowiena dla wszystkich czepialskich.

axlinux

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-06, 16:44:08 »
Może znalazłby się jakiś chętny, co??

doco

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-01-09, 23:19:24 »
Witam.
mam 4 stronki na wymiane linkami.
Strony już są od 2-3 tygodni w google, kupiłem też do nich na allegro pare linków.
Tak że napewno są wiarogodne .:)
według mego ulubionego francuzskiego miernika: http://rankit.free.fr/index.php
czeka ich dobra przyszłość. pierwsze 2 stronki czeka PR=3, drugie 2 strony czeka PR=2.
prosze o wstawienie kodu. Informować mnie o tym można na PW i na maila dr.pawka@gmail.com
Pismo Bialoleckie
Potral Mandolinki
Klub AA
Male  programy
Pozdrawiam, Paweł.

bisz

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-11-03, 21:25:13 »
due to patent licensing and conflicts between such patent licences and the licences of application source code, mpeg-1/2 audiolayer 3 support has been removed from this application by red hat inc

taki mam komunikat, i ogolnie mp3 nie gra.

Xax79

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-11-03, 21:42:52 »
2005-11-03 21:25:13 bisz napisał:

> due to patent licensing and conflicts between such patent licences and the licences of
 > application source code, mpeg-1/2 audiolayer 3 support has been removed from this application
 > by red hat inc
 >
 > taki mam komunikat, i ogolnie mp3 nie gra.

xmms do grania mp3 potrzebuje kodeka, o ktorym mowa w owym komunikacie. Z lekka tlumaczac na nasz, ze wzgledow na problemy z licencja kodek ten nie jest dodawany do red hata, musisz sobie doinstalowac sam.

bisz

  • Gość
granie xmmsa
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-11-03, 22:10:53 »
no tak ale jak sie nazywa i jak go z najlepiej z yuma instalnąc ?