Inne > Inne

Studiowania w Polsce.

(1/4) > >>

:
Hello, mam studencki pytanie.

Krótko o mnie:
Mam średnie-specjalny kierunek: "operator komputerów";
I mam drugorzędne kierunek specjalny: "technologia informacyjna oprogramowania, przetwarzania zapisów ekonomicznych i biznesowych."
Też mam kartę Polaka, wizu.

Co ja сhcę wiedzieć:

Gdzie w Polsce można kontynuować naukę? Jestem 21 lat i nie chcesz spędzić eszcze 5 lat na studia, doradzać kierunki 2-3 lat.
Najciekawsze miasta, takie jak Kraków i Wrocław. Jednak możliwe i inne.
Jakie obszary IT jest w Polsce? Teraz uczę java, chciałabym coś z tym zrobić.

Wiem trochę o edukacji w Polsce. Będę wdzięczni za wszelkie porady.

//Prepraszam za mój kiepski polski.


Lub mnie lepej pracować? Mam takie skills.

skazy:
Zobacz tą szkółkę w Rzeszowie: WSIIZ Rzeszów. Na przedmiocie Systemy Operacyjne Linux jest podstawą. ;) Szkoła ma wypasioną bazę sprzętową, ogólnodostępny lab ma coś 70 maszyn. Poziom nauczania przyzwoity. Jakkolwiek zależy od prowadzących. Niektórzy są świetnymi wykładowcami jak gościu od algorytmiki i c++  tutaj dodam że ten język jest podstawą. Java dochodzi później. Jest też odrobina asemblera pod 8051, no i z ciekawostek prolog. Rzut oka na infarstrukturę i kolejny

:

--- Kod: ---
http://www.pwsz.wloclawek.pl/
--- Koniec kodu ---

genoveva:
a może łódź? :)

http://wsinf.edu.pl/

:

--- Cytat: skazy ---Zobacz tą szkółkę w Rzeszowie: WSIIZ Rzeszów. Na przedmiocie Systemy Operacyjne Linux jest podstawą. ;) Szkoła ma wypasioną bazę sprzętową, ogólnodostępny lab ma coś 70 maszyn. Poziom nauczania przyzwoity. Jakkolwiek zależy od prowadzących. Niektórzy są świetnymi wykładowcami jak gościu od algorytmiki i c++  tutaj dodam że ten język jest podstawą. Java dochodzi później. Jest też odrobina asemblera pod 8051, no i z ciekawostek prolog. Rzut oka na infarstrukturę i kolejny
--- Koniec cytatu ---
Hmmmm!!! JAK świetnie!!!! To jest super))

Ale mam pytannie... Ja mam 2 średnie kierunekie (2 Dyploma). To jest mnie potrzebnie iść na studia II stopnie (magisterskie)?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej